Oynat iPhone 5 böyle ön yükleme yapıyor Sonun da iPhone 5'in ön yükleme ekranı da internete düştü. Hem de videosuyla...

iPhone 5 böyle ön yükleme yapıyor

Sonun da iPhone 5'in ön yükleme ekranı da internete düştü. Hem de videosuyla...

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

İnandırıcı değil.

yükleme süresi çok uzun. ayrıca 4s ile süreler göz önüne alındığında donanımsal olarak çok fazla bir geliştirme içermediği belli.

iphonun sonu

fake boyle olmuyacak 5

Iphone 4S ile aynı şekilde açılıyor , ben de farklı birşey var zannetmiştim.Ayrıca telefon daha uzun evet ama incelik olarak pek de bir farkı yok gibi ,telefonun açıllma süresi oldukça uzun,benim Nexus o ara iki defa açılırdı.Applecılara hayırlı olsun :)

Bende ki evo yenıden baslat dersenkı iphonedak kapatıp acmaya es gelir. 2 dakıkası rahat var 3u zorluyor. Android de kapma ozellıgı oldugu ıcın bu sure evet cok kısa ama yenıden baslat ısın seklını degıstırıyor.

yeni iphone böyle olamaz. çinde üretilen çakma iphone 5 i kullanmışlar. fake inanmayın

bu videolarin baslamadan önceki anketlere kesinlikle yanlis cevap veriyorum örnek (cinsiyetiniz erkek olmama ragmen kadin isaretliyorum ) yani buda demektirki bu anketlerin hic bir dayanagi olmadigi gibi yalandirda

şekli bu ise garbi çok kötü olmuş

İnşallah bu değildir biz daha fazla performans,farklı donanımsal geliştirmeler bekliyoruz.s

Yeni iphone boyleyse 2012 nin fiyaskosu bu olur WioNdows 8 bile yaninda sanat eseri kalir. Zaten gecen sene beklenen telefon bu sene de makyajla cikarsa Iphone fiyasko olur gercekten.

cn malı kıyslmı yapıyor ya bu

Apple'da bir tasarım yaptığı zaman seneye giyerim kafası ile yapıyor.

Bu İPhone5 değil. Olamaz. Telefonun bağlantı soketine bakın. Apple aksesuar zenginliği avantajının topuğuna sıkıp piyasadaki tüm aksesuarları çöpe atıp. Destekçileri ile papaz olur soket mi değiştirecek. :D

Apple böyle çirkin bir tasarım yapmaz.

En sonunda cihazın son halini gördük. Zaten kapak üretecisinin ürettiği kapaklar tam da böyleydi, apple'in şarj soketini değiştireceğini de biliyorduk ve 4 inclik ekranıyla yeni iPhone'a merhaba. Bence 4 ve 4s sahipleri cihazlarini degistirmeyi düsünmezler keske tipte biraz yenilik yapsalardı.

Bence Tüm Bu Video'lar resimler bir aldatmaca 2 gün sonra inanılmaz bir telefon çıkacak ve herkesin ağzı açık kalacak nasıl bu kanıya vardığımı sorarsanız iphone 3G Den sonra İphone 4 ile ilgili inanılmaz video lar yayınlanmış ve 3GS Çıkmıştı geçen sene de İphone 5 şöyle böyle gibi inanılmaz video lar çıkmıştı hologram ekran klavye Sonuçta İphone 4S Çıkardılar Apple geleneği bozmaz insanların istediklerini hemen vermez şimdi yine aynısı olacak çünkü adamların stratejisi böyle ama inşallah geçen seneki Hologram ekran ve klavye li telefon çıkar Apple bu yapar mı yapar.

@10 Eyl 2012 11:28 Kardeşim geçmiş olsun tıpkısının aynısı çıktı gerçeği :D

@10 Eyl 2012 11:28 Ağzımız açık kaldı :S gerçekten inanılmaz bir iphone 5 çıktı. vaaay canına :/ Bu arada Chip Online'a teşekkürler.Telefonu kendileri yapmışcasına günler hatta aylar öncesinden temel bilgilerini bizlerle paylaştılar :)

kenarları yuvarlak, düz kare :)) tasarım bunun neresinde ?? bütün cihazlar aynı genel olarak tasarım mı. pehh,,, farkı yaratan donanım ve yazılımdır..

Çinliler tarafından üretilen sahte iphone ;)

apple teknolojinin can damarı . bazıları özenti olsada apple hiçbirşeyden ödün vermez adamlar telefonunu satmak için reklam üstüne reklam verir apple reklamsız rekor kırar adamların fanı var daha apple olmasında ne olsun

Sen de yorum yaz

Turhost