Oynat İşte Cem Yılmaz'lı mobile reklamı Sadece Almanya'da yayımlanacak bir reklam filmi: Cem Yılmaz Türk Telekom Mobile için tekrar kamera karşısında. Bu sefer de bir Alman TV haber muhabirini Türk'leştiriyor!

İşte Cem Yılmaz'lı mobile reklamı

Sadece Almanya'da yayımlanacak bir reklam filmi: Cem Yılmaz Türk Telekom Mobile için tekrar kamera karşısında. Bu sefer de bir Alman TV haber muhabirini Türk'leştiriyor!

Almanya'da yaşayanlar veya iş seyahatine çıkanların en büyük şikâyetlerinden biri olan fahiş iletişim ücretleri artık tarih oluyor. Türk Telekom tarafından Almanya'nın iletişim devi Telefonica ile gerçekleştirilen ortak bir proje kapsamında Almanya'dan Türkiye'yi veya Türkiye'den Almanya'yı aramak büyük ölçüde ucuzluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hannover 96 :D

çok kötü bir reklam...

hannover 96 bombaydı

Hannover 96 kısmı dehşet iyiydi ya koptum:))))

bir diğer komik olan şeyde "fahiş iletişim ücretleri" cümlesi:D telekom yıllardır kan çekiyor bizden şimdi eli almanya ya uzanıyor:D bence almanlar telefonica nın eski halinden daha memnun kalıcaklardır

Sadece Almanyada yayınlanacak olması isabetli olmuş. Merak edenler nasıl olsa internetten izler. Avrupaya fiberoptik internet hizmeti veriliyor Türkiye'de televizyona çıkıyor. Be adam bütün heryerde veremediğin hizmetin reklamını dalga geçer gibi neden Türkiye'de gösteriyorsun. Bakır kabloya mahkum ettiğin milletle alay mı ediyorsun. :D (Turktelekom'a)

Sen de yorum yaz