Oynat İşte iPhone klonu Meizu M8 En çok dedikodusu yapılan iPhone klonu Meizu M8 görücüye çıkıyor: İşte ilk video...

İşte iPhone klonu Meizu M8

En çok dedikodusu yapılan iPhone klonu Meizu M8 görücüye çıkıyor: İşte ilk video...

Çin kökenli iPhone rakibi Meizu M8'in satışı resmi olarak başladı. Cep telefonunun fiyatı kargo ücreti hariç yaklaşık 440 dolar. İki sene önce duyurulan Meizu M8 görsel açıdan Apple iPhone'a aşırı derecede benziyor; fakat üretici firma cihazın kendine has bir tasarımı olduğunu savunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

en güzel iphone çakması bence :)

süper bişey

Ekranin hassasligi berbat gorunuyor. Ve Windows Mobile... Rezalet

ekran hassaslığına bu vdeo ya bakarak nasıl yorum yapabilirsin?

bi çakma için harika bence

Bence bu yüzyılın ilk ve en önemli icadı iphone, neredeyse iphona karşı tüm firmalar benzer ürünlerini çıkardılar. Ortalık Çin'den gelen kopyalarıyla ve benzerleriyle kaynıyor. Mobil yaşama en büyük yenilikleri kazandırdılar, tüm firmaların gözleri açıldı kafaları çalışmaya başladı. Hala bir iphonu yakında görmüşlüğüm bile yok, yuh bana!! :)

bence cihaz fena alınmıştır çünkü adam orta parmağıyla kullanıyor yaw :D
Fiyatı nedir acaba bunların ?

gozuyle ekran hassasliğini çözdün ya tebrik ederim seni. sen bilirkişi olmalısın

bir iphone çakması için fiyatı çok pahalı ben ebay'den fiyatına baktım o fiyata çok rahat iphone alınabiliyor. ebay daki fiyatla türkiyenin ne alakası var demeyin parasal olaraka fark var ancak oran olarak çok birşey değişmeyecektir yani ebay de 500$ olan iphone 8gb burada 1000 tl ise orada 499$olan bu çakma alette 950 ytlden aşağı olmayacaktır.

Çakma makma dehşet yaa orijinali de kopya(ları)sı da dehşet yaa telefon anlayışımız değişti bee. Nerde bizim cepteki tuğlalar nerde bunlar. Yapanlara teşekkür ediyorum.

bence iphone süper birde 5 megapiksel olsa

arkadaslar çakma filan diyosunuzda MEIZU büyük bir marka. MP3 ve MP4 leri meşhurdur. Türkiyede bilinmeyip dünya markası olan bir çok ürün var....

http://www.koyuncuoglumarket.com/Default.aspx?Market=411&Reyon=412

Fiyat İçin Buraya bakabilirsiniz.

kasıyor makina

ben bu cihazı gördüm ve kurcaladım. size bilgi vereyim. bu cihaz gerçek bir iphone katili. iphone'u ezer geçer. bu kadar iyi bir cihazı çinlilerin yapacağı hiç aklıma gelmezdi. dokunmatiği iphone ile aynı kalitede. ayrıca menülerde sınırsız değişiklikler yapabiliyorsunuz. programa ihtiyaç duymadan telefona herşeyi atabiliyorsun. windows ce6 kullanıyor. windows mobile'în programlarını, playstation oyunlarını, nes emülatörlerini hepsini açıyor. videoların boyutunu değiştirmeden direk atıyorsun, takılmadan oynatıyor. ARKADAŞLAR ABARTMIYORUM MÜTTTHİŞŞŞ ÖTESİ BİR CİHAZ. KULLANIN GÖRÜN. FİYATI ÇİNDE 400 TL DOLAYLARINDA, TÜRKİYEDE 700 DOLAYLARINDA SATANLAR VAR.

arkadşlar çakma bi markanin ismini deistirmeden aynı ürünü yapmak die biliyorum ama meizu başlı başına bi marka

arkadaşlar bu telefon bana yeni geldi çinden bazı arkadaşlar 400 tl diyo ben 300 dolara aldım çok güzel bi telefon iphone yüzbin basar herkese tavsiye ederim

kullanmadan kesin bir şey söylemek güç ama dokunmatik te ve telefon tepkisinde biraz geçikmeler oluyor. özellikle resimde multitouch yakınlaştırma yaparken belli oluyor.
windows mobile olması uzak durmam için yetiyor ayrıca...
bu telefona bu parayı vereceğime gider galaxy ace alırım hem android hem de iphone ye şekil olarak en çok benzeyen telefonlarda ilk 5 e girer...

Sen de yorum yaz