Oynat İşte Kanal(i)zasyon... KANAL-İ'nin bulunduğu binada cam silme görevi yapan saf bir cam silici olan İmdat Bayram'ın (Okan Bayülgen) televizyon izleme merakı, sonunda onu kanalın başına kadar getirecek.

İşte Kanal(i)zasyon...

KANAL-İ'nin bulunduğu binada cam silme görevi yapan saf bir cam silici olan İmdat Bayram'ın (Okan Bayülgen) televizyon izleme merakı, sonunda onu kanalın başına kadar getirecek.

İmdat Bayram televizyonla yatıp televizyonla kalkan birisidir. Sürekli televizyon seyreden İmdat Bayram, tesadüflerin birbirini kovalaması ile Kanal-İ'nin eski Genel Müdürü Berk Yalçın'ın yerine (Hakan Yılmaz) kanalın başına geçer. İmdat'ın kanalın başına geçmesinden itibaren Kanal-İ yaptığı televizyon şovları ile ülkenin gündemine oturur ve rating rekorları kırmaya başlar. Herkes Kanal-İ ve programlarını konuşuyordur. İmdat Bayram ve ekibinin yaptığı bazı televizyon şovlarının adları ise şöyledir; "Hayvanım Olur musun?", "Yüzüne Tükürülecek Adam", "Tele Mahalle", "Kim 500 Tokat İster?", "Uzun Eşşek", "Tuvaletteyiz", "Boş musun Dolu musun?", "Asabiyet Meydanı..."

Gösterim Tarihi: 23 Ekim 2009

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

birde recep ivedik'e +13 derler.şuna bak filmin küfürsüz sahnesi yok.RTÜK uyuma..saygılar..
ayrıca film çok kötü.berbat...

hayatımda gördügüm en berbat fragman Berbat bir fiLm Gidenin zamanına yazık.. İğrenç zmn kaybı ..

Ülkenin rezilliğini yüzüne vuruyor ayna görevini üstlenmiş işte fena mı!
Algı düşüklüğü yaşayıp fragmandeki argoyu anlamayan zihniyete duyurulur.

Film süper görünüyor. küfür var diyenler siz nerde yaşıyorsunuz yaa? Osuruğa gülenin beğenmeyeceği bir film olduğu kesin ama :)

Ülkenin tüm rezil durumlarını gün yüzüne çıkaracak bir film.
Falanca canlı yayında küfür edilirken komik, filnaca programda çıldırılınca ultra komik, anyadaki kanalda adamın donu indirildiğinde süper komik oluyor da şurada gerçekler yansıtıldığında 'berbat, kötü, çirkin' oluyor.
Recep İvedik filminin durumu açık ve net ortada.
Güldürü ince esprilerle yapılıyorsa, ve bu esprilerin içine ince hatlar döşeniyorsa küfür orada insana batmaz, batmamalı. Fakat bir Recep İvedik'te film ince espriler değil de abartı hareketler üzerine gittiği için bu filmle karşılaştırılması yapılmamalı bile bence.
Filmin bence en güzel yanı, gerçekleri sahte oyuncular tarafından değil, yine gerçekler tarafından oynaması; uçan adam, medyum memiş, ahmet çakar, esra erol, erol büyükburç, zerrin özer, sadettin teksoy...
Ayrıca şunu da belirtmeden edemeyeceğim, film ünlü bir filmin çakması değil. Orijinal ve özgün, tamamen Türkiye'yi anlatıyor...

FxDev.org

ahah süper eleştirisel komedi okan bayülgenin işi.

harika gözüküyor.

müthiş bir komedi

süper derim komedyendende bu beklenir yani

Çok iyi abi Ya ! :D

Şu ilk baştaki adam canlı yayında transa geçen sabri deil mi:?

ha ha çok komik

ben bu filmi izledim kim 500 tokat ister diye bişe var orda adam soruyu bilmezse sunucu ona tokat atıyo :D

Sen de yorum yaz