Oynat Kalite Farkı Olan Sistem Windows Vista'nin Güzel Denilen Aero'su Linux Camiasinin Compiz'i karsisinda ne yapabiliyor bakin :)

Kalite Farkı Olan Sistem

Windows Vista'nin Güzel Denilen Aero'su Linux Camiasinin Compiz'i karsisinda ne yapabiliyor bakin :)

Gönderen: que_f@lt@

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Bill amca amma şişti haa :)))

Süper efek oluyoda ne olduyo ki yine aynı işi görüyo

nedir yani o pencerelerin garip garip sallanması olaymı ? geçiniz bu boş işleri , adamın işi gücü yok bütün gün pencere mi sallıyor zevk mi alıyor o pencere sallama işinden.. şunlara pirim veripte hayran olanlara inanamıyorum komedi gibi resmen..

PC' den anlamayanlar gelmiş yorum yapmışlar ya :)
Cevap vermeyeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi.

Vista'nin aerosunu övüp övüp duranlar ! Vista makinemi uçuruyor ya da çökertiyor diyenler ! Hayran kaldim Vista'nin kolay kullanımına Diyenler !

İşte bu video bunlara cevap için yapılmış Hey Siz anlayamayanlar !

Eğer denerseniz göreceksiniz ki, Bu Efektlerle Vistanin yediği ram ve işlemci hızının 3 te 1 ini yiyor bu sistem.

ama siz ne bilirsiniz ki ram'i İşlemciyi Değil mi ?

Siz İnternete Girersiniz, Alacağınız bişey varsa alır çeker gidersiniz?

İyi Günler.

2 dk kadar izledim öle kasan bir program açmadı :))
Limewire, photoshop, falan filan gibi bir program yoqtu

Orta sınıf bir pcde bunları yapar

4GB ram
core duo II 2,6 Ghz işlemci
1GB ati shapphire
400w asus power
bu adamın açtıklarının 2 katını açarım bu bilgisayarımla :))

bnm orta HALLİ BİLG. DE HİÇ KASMADAN BUNLARI YAPIYO bnmki xp vista olan arkadaslarımda xp yükletiyolar bna görede xp daha iyi orta halli bilg. var bn onda bile 2gta 2metin2 açıom üstüne bunları anca o zmn kasıo inanmyan inanmaz inanan inanır :)

hehe sondaki mavi ekran çok komedi olmuş :D:D

"bnm orta HALLİ BİLG. DE HİÇ KASMADAN BUNLARI YAPIYO bnmki xp vista olan arkadaslarımda xp yükletiyolar bna görede xp daha iyi orta halli bilg. var bn onda bile 2gta 2metin2 açıom üstüne bunları anca o zmn kasıo inanmyan inanmaz inanan inanır :)"

kadir inanır (:

vistayı beğenenler ve bunun üstüne ubuntu'ya ve linux'a çamur atanlar bilgisayardan anlamayanlar olsa gerek. Tüm paylaşımın ücretsiz olduğu bir yazılım (korsan cd alma gibi bi sıkıntı yok, en azından hırsız durumuna düşürmiyor insanı :) ve Vista'yla gelen "yeniliklerin" yıllardır linux kullanıcıları tarafından kullanıldığından habersiz bu arkadaşlar. benim düşük bi bilgisayarım var ve Compizle ekranıma yağmur da yağıyor, ekrana alev de çiziyorum winzort'da anca hayal edebileceğim her efekti bu külüstür bilgisayarda yapabiliyorum.

birader ben programcıyım linux derlemeside yapıyorum. ama fanatiklik edip gerçeği değiştirecek değilim. Windows linuxdan iyidir. yok ekranda alev çizebiliyormuş. ms bu özelliği yapamaz mı yani. ben olsam bende yapmam böyle saçma sapan bişeyi. hiç bir amaca hizmet etmeyen sırf görüntü olsun diye yapılmış sululuklar windowsta olmaz. her kim bakarsa baksın windowsla linux arasında kurumsal bir kalite farkı olduğu bilir...

belli oluyor linux derlemesi yaptığın :)
Kurumsulda bi kere Linux daha avantajlı, bir çok büyük şirket Linux Serverları kullanmakta :)

Sıfır Vista ile iyice donatılmış linuxu karşılaştırmışlar.

Sıfır Vista ile iyice donatılmış linuxu karşılaştırmışlar.

en sonda ne oluyo anlamadaım anlayan biri varsa anlatabilirimi merak ettim

en sonra windows mavi ekrana düşüyor:D hemde Bill Gate's amcanın yanında:D

İYİ GÜZEL HER ŞEYİ YAZMISINIZ AMA Bİ ŞEYİ ATLAMIŞINIZ SANIRIM. MS NİN OS LARINA BULAŞAN VİRÜSLER LİNUXUN OS'LARINA BULASMIYO. Bİ FORMAT ATIN MS YE ANTİ VİR YOKSA 1 AY SONRA FORMAT İSTER. LİNUXA FORMAT ATIN VİRUSSUZ GARANTİ BİLE EDEBİLİRİM 5 AY KULLANIRSINIZ VİRUS LİNUXA YNABCI Bİ KELİME. LİNUX SİSTEMLERININ TEK SORUNU DRİVER BAŞKA Bİ ŞEY DEGİL.

MS LİNUXTAN OLDUKCA KORKMAKTA CUNKU O KADAR ACIK KAYNAK KODU SAYESINDE GELİŞİME AÇIK OLAN LİNUX SUREKLI BULUNAN ACIKLARI KAPATMA ADINA YENİ VERSİONLAR GELISTIRIYOR AMA MS NE YAPIYOR Bİ YAMA OLAY TAMAMDIR. 9849684 TANE YAMAYI NE YAPIYIM BEN. PARA KAYGISI OLMAYAN İŞLETİM SİSTEMİ TERCİHİMDİR.

LİNUX 4EVER

Sen de yorum yaz