Oynat Lara Croft - Fan Film Genç bir kadın, bir grup paralı askerin elindeki arkadaşını kurtarmak için herşeyini riske atar

Lara Croft - Fan Film

Genç bir kadın, bir grup paralı askerin elindeki arkadaşını kurtarmak için herşeyini riske atar

Bir grup genç sinemacı Lara Croft hayranının Tomb Raider oyunları ve 80'lerin aksiyon filmlerinden esinlenerek çektiği bir film. Yapım ekibi, amaçlarının kendi sınırlarını ve yeteneklerini sınamak olduğunu belirtiyor. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Geçen gün Lara Croft yayınlanıyordu. Sadece 5 dakika seyredebildim; çünkü artık Amerikan Sineması -Senaryolardan tutun da, repliklere, ışıklara, kameralara, efektlere, müziklere kadar- klişe bir tarza sahip. Herşey klişe! Daha da kötüsü yıldızların kırmızı halı üzerinde yürümesi, Oscar Ödülü'ndeki sözleri, verdikleri pozlar, bakışları, jestleri, mimikleri, giyimleri, kuşamları, makyajları bile klişe ve kilişeler de bir süre sonra sıkıyor insanları! Bence Amerikan Sineması bitti. Artık Amerikan Sineması'nı yeni nesiller seyretsin! Türk yönetmenlere de tavsiyem asla Amerikan Sineması klişelerini Türk Sineması'na taşımayın! Kendi ekolünüzü yaratmaya gayret edin!..

@cleverman bu video ile ne alaka?

Sen de yorum yaz