Oynat Microsoft'tan Google reklamını alaya alan video! Google'ın Chrome'un başarısını kutlamak üzere yayınladığı video, Microsoft'ta şaka konusu oldu!

Microsoft'tan Google reklamını alaya alan video!

Google'ın Chrome'un başarısını kutlamak üzere yayınladığı video, Microsoft'ta şaka konusu oldu!

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

şu ana kadar google ye hç para harcamadım. asıl para düşkünü mikrosoft

Süpper. Sizi ilk sıraya koyan tek tarayıcı Firefox kullanın.

Beleşe mi yazcaklardı o kadar programı!

Yorumlara inanamadım. Google sizden direk para almıyor. Sizin hareketlerinizi, beğenilerinizi, yerinizi takip ediyor ve sizin bilgilerinize göre reklamlar çıkarıyor, firmaların stratejilerine yardımcı oluyor. Sizin paranıza ihtiyacı yok, sizin yaşamınıza ihtiyacı var.

google'in benim yasamimi bilmesinde cok sikinti goremiyorum. Devletin stratejik bi kurumunda calismiyorum. Ha kotu bir siteye gireceksem de izi kalmasin diye de incognito modundan girerim. Benim icin sorun yok. Google simdiye kadar benden para istemedi ve hayatimi hergun kolaylastirmaya devam ediyor. Windows icin isletim sistemini alacaksam 200$'i bayilmam lazim once.

@18 May 2013 19:05 google yapsin bedava windows gibi isletim sistemi size hak vericem google da android isletim sistemi icin tlfnlardan para aliyor googleplay deki uygulamalarda ucretsiz degil kastiniz arama motoru ise bingde ucretsiz tarayici ise onunicin ekstra bi ucret talep etmiyor 200 $ a gelince daha uygun versionlarida mevcut onlarida begenmem diyorsaniz umarim google size ucretsiz biseyler ayarlar

bu güne kadar kim bişeyler aramak için google ye para verdiki. aynı durum facebookta da var. kullanıcı bilgilerine göre reklam gösteriyorlar.

Google'ın hakkını yemişler. Microsoft baş edemeyince ne yapsın çamur atıyor sağa sola.

Google cebimizden direk para almıyor. Fakat Microsoft da haklı. Adamlar yediğimizden, affedersiniz ama çıkardığımıza kadar her şeyimizi biliyor. Ama Microsoft'a şunu sormak lazım, "Siz farklısını mı yapıyorsunuz?".

@18 May 2013 22:37 Ellerinden gelse yapacaklar da kimse Windows Phone 8, internet explorer ve Bing kullanmadığı için yapamıyorlar :) Bu bir kıskançlık videosu

Yorumlara anlam veremedim. Birilerinin sizi koyun gibi sağmasına göz yumacaksınız demek. Yazık, Türkiye 11 yıldır böyle.

Microsoft'un haklı olduğu bir konu daha. Hızlı diyorsunuz sisteminizin kaynaklarını sömürüyor. Güvenli diyorsunuz Chromium moturunda olduğu için virüslere en açık tarayıcılardan(firefox'ta öyle) onun yerine ie kullanıyorum (win 8). Kapalı kaynak. Microsoft ie'yi sonunda hızlandırmış. Çok kaynakta yemiyor.

Dizüstü bilgisayar alırken Windows 8 satın almak zorundasınız. Buyrun, iade hakkı veren mahkeme kararını kullanmaya bi kalkışın. Bilmem anlatabildim mi?

@19 May 2013 22:07 yoo iyi araştırırsan linuxlu bilgisayarlar var fiyatı normalinden 150 tl daha ucuz

@18 May 2013 14:34 kaç Windows işletim sistemini parayla aldın acaba? veya herhangi Microsoft ürününü, Microsoft sizden para talep etmiyor, her ne kadar korsana karşı mücadele etsene bunu ev kullanıcılarına karşı yapmıyor, büyük şirketlere karşı yapıyor ve ayrıca bırakta onlardan alsın parasını sonuçta adamın ürünüyle para kazananlar var, o halde devlette bizden vergi almasın?.. Adamlar yıllardır yazılım mühendisliği yapmakta, elbette emeğinin karşılığını alacak ve almakta, ofis uygulamalarında en iyisi hangisi ve hizmetini en iyi veren hangisi, ayrıca sistemden çok yiyo dedikleri işletim sistemleri, elbette performans için bırakında donanımı kullansın, donanım kullanılmayınca ne önemi var, o halde alın commodore 64 kendi işletim sisteminizi yazın bakalım sizleride görelim...

kaç Windows işletim sistemini parayla aldınız acaba? veya herhangi Microsoft ürününü, Microsoft sizden para talep etmiyor, her ne kadar korsana karşı mücadele etsende bunu ev kullanıcılarına karşı yapmıyor, büyük şirketlere karşı yapıyor ve ayrıca bırakta onlardan alsın parasını sonuçta adamın ürünüyle para kazananlar var, o halde devlette bizden vergi almasın?.. Adamlar yıllardır yazılım mühendisliği yapmakta, elbette emeğinin karşılığını alacak ve almakta, ofis uygulamalarında en iyisi hangisi ve hizmetini en iyi veren hangisi, ayrıca sistemden çok yiyo dedikleri işletim sistemleri, elbette performans için bırakında donanımı kullansın, donanım kullanılmayınca ne önemi var, o halde alın commodore 64 kendi işletim sisteminizi yazın bakalım sizleride görelim...

Emeğe saygı, Rakibine saygı. Atalarımız ne güzel söylemiş bükemediğin bileği öpeceksin.

Microsoft ve Nokia nın satışları düştüğü için sürekli diğer firmaları kötülemeye yönelik reklam yapıyorlar geçen Nokia iPhone la flashlı fotoğraf çeken insanları zombilere benzetmişti ve Microsoft bir başka videosunda yine iPad in küçük açıklarından bir video daha hazırlamıştı Apple da 10 Haziran WWDC Konferansında mavericks ve Windows 8 in satışlarıyla ilgili bir çizelge hazırlamıştı ve orada mavericks in Windows 8 den çok daha hızlı bir giriş yaptığı ve Windows 8 in onu aslağa satışlarını yakalamacağı izlenimini veriyordu işte firmalar bu şekilde birbirini batırmaya çalışıyor

Sen de yorum yaz