Oynat Nokia, iPhone'luları zombilere benzetti! Nokia, yeni Lumia 925 reklamında flaş patlatan iPhone kullanıcılarını zombiye benzetti!

Nokia, iPhone'luları zombilere benzetti!

Nokia, yeni Lumia 925 reklamında flaş patlatan iPhone kullanıcılarını zombiye benzetti!

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

meyva veren ağaç taşlanır misali, ya da kedi erişemediği ciğere mundarda der, Nokia imparatorluğu zamanlarında, insanları zombie çevirip ısısıp ısısıp symian servis eden şirket kimdi? Apple ile değişmiştir herşey o ve samnsung olmasaydı şimdi hala symbian'a mahkum olmayacak mıydık?

video oynatılmıyor ilgilenir misiniz?

bence çok eğlenceli bir reklam olmuş, eski lumia reklamı da güzeldi iphone lar ve androidleri n kavgası kiliside nikah temalı olan :)

Nokia şaka gibi :) Android boyle bisey yapsa anlarim ama hanuz pazarda ki piyasasi belli bi marka, neyine guvenip bunu yapmis hayret :) tamam kameran guzel ancak uygulamalarin islemcilerin vs. bunlardan haber ver Nokia :))))

Hiç bişi anlaşılmıyor, chrome da açmıyor zati filmi

@06 Tem 2013 19:10 Bende firefox açmadı chrome açtı.

Telefonda 800 iso ile çekilmiş fotoğraflardaki kumlanmayı merak ettim şimdi.

helal sana iyi etmiş gerçekden

Apple ın 1980 lerdeki superbawl daki reklamını hatırlayan varmış kadın çekiçle ekranı kırıyor herkez ıbm Pc nin esiri olmaktan çıkıyor ama Apple I'n o zamanki mantığı ile Nokia ınn ki arasında çok fark var

Şerefsiz Nokia

arka plandaki müzik aksiyon filmi gibi :D

Bu iş çamur atmakla olmaz. YIllarca simbian gibi dandik bi işletim sistemini yutturdunuz millete. Dünyayı sömürdünüz. Şimdi sıra geldi batmaya... Güle güle Nokia.

@09 Tem 2013 18:20 Kesinlikle katılıyorum...

Ne derseniz deyin ama bence Nokıa=Symbian şurada bir kaç sene öncesine kadar Samsung telefonları çakılı sistemle çalışıyorken Nokıa açık kaynak kodlu ve geliştirilebilir symbian yazılımıyla piyasada farklılık yarattı. Bence şu an Nokıa'nın yegane hataları Symbian'ı geliştirmek için günümüze uyarlama yapmayı bırakıp Windows 8 gibi İ phone un yaptığıyla aynı haltı yiyen ve insanlara içi boş bir işletimini kakalayan windows 8 in mobil versiyonunu kullanmasıdır. Ayrıca diğer şirketlerin gazına gelip kısa süre arayla yeni telefon modeli üretmesidir. Nokıa sözüm sana ! İnsanlar nasılsa zombi gibi "her verileni alıyorlar,isim olsun yeter" mantığıyla kısa aralıklarla yeni model üretme. Geliştirilebilir açık kaynak kodlu yazılım kullanmaya devam et.Ki nasılsa her 'moda'geçicidir ;)

Iphone ile uğraşmak yerine sybian gibi rezil bir işletim sistemi gelişseydi çok farklı yerde olabilirdi.Bunun yerine windows phone 8'i tercih etti.İnsanlar zaten bilgisayarlarında windows kullanmakta zaten neden cep telefonlarında tercih etsinler.Zamanında ülkemizde çok iyi piyasası vardı.ama unutmasınki o 6300 satarken Apple dokumatik telefon üretmekteydi.Kısacası nokia sen o yoldan giderken adamlar dönüyordu.eksiklerini tamamla sonra hırla

Kendini sürekli güncel tutan en iyi firma açık ara farkla apple arkadaslar.adamların ürünleri az ve öz peki diğerleri bekle bekle gelsin apple da 4 den sonraki ve samsungda s3 den sonraki tüm modellerini denemiş bulunmaktayım.

Sen de yorum yaz

Turhost