Oynat Nokia N97 nasıl çalışıyor? #2 Nokia'nın yeni amiral gemisi N97 ile ilgili videolar ardı ardına ortaya çıkıyor.

Nokia N97 nasıl çalışıyor? #2

Nokia'nın yeni amiral gemisi N97 ile ilgili videolar ardı ardına ortaya çıkıyor.

Detaylar ve resimlerin yanında farklı video portallarında yayımlanan videolar da ortaya çıktı. Videolar sayesinde yeni Nokia amiral gemisi hakkında bir ilk izlenim edinmek mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

iye benziyo..ama nokia işte naparsın

ne zaman gelir???

harika bişey

nokıa. fiyatını şimdiden söyliim en az 1.500 değermi? 1.500 hersey alırsınız iyi bir laptop yanındada kullanıslı telefon gereksiz.buna rakip firmalar mesela samsung cevap verecektir uygun fiyata.

ne bu şimdi yaa walla komedii menulerın yavaşlıgı aglattı resmen benı :D iphone kllanmamış bunlar belli :D

Ben şu an bu telefondan kullanıyorum ve işlemci konusunda neden bu kadar cimri davrandıklarını anlamıyorum. Sabırsızsanız bu telefonu almayın ;) İşlemciden kaynaklanan arasıra yavaşlama dışında harika bir telefon.

beyler uçuş modu geldi evet hayır geliyor hayıra tıklıyorum ama tıklamıyor hemen ekran gidiyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin ?

İşlemcisi yavaş ve fiyatı kesinlikle düşürmeleri gerekir.Nokia 5800 alın buna değmez.Üçte bir fiyatına ve aynı işlemciyi kullanıyorlar,aynı hızdalar.Dokunmatik hassasiyetleri bile aynı.(İkiside hassas dokunmatik değil)

beylr telefon dokunmatik dgl basmatik dgl kazımatik resmen takoz ayrıca ekram ayrılıy klavye çıkıyo fln hikaye yani hiçbir işe yaramıyo o klavye

Sen de yorum yaz