Oynat PC'leri Mac'e çevirin Efix USB aparatı ile Apple Mac OS X işletim sistemini normal PC'lere yüklemek mümkün...

PC'leri Mac'e çevirin

Efix USB aparatı ile Apple Mac OS X işletim sistemini normal PC'lere yüklemek mümkün...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bi gün kullanmak nasip olur mu acaba :)

guzel ama 160$ etmez.

kesinlikle muhteşem birşey!!!
mac osx x86 ile pc kurulumu son derece tatsız bir deneyime dönüşürken bu aparat sayesinde hem pc'de crysis hem de leopard keyfini yaşayabileceğiz..

Mac gereksiz bu alet de gereksiz yok çökmüomuş da yok bilmemneymiş düzgün kullanırsan XP de çökmez;) Program desteği sorunu var bi de ne oyun oynayabiliosun doğru düzgün ne de windowsta kullandığın bütün programları kullanabiliosun kısacası sadece iş bilgisayarı olarak görüorum o kadar ama bence o da gereksiz:)

zuhahah mac çöktüğünü kim görmüş :D hem mac media masaüstü kullanıcıları için bir numara. Benim hocamın bir lafı var. Mario bile oynayamadığım bir bilgisayarı ne yapayım. Mac de x dekullandıklarınızın mac sürmü yoka direk kullanamazsınız. bazı programlarla kullanılıyor fakat X86 olduğu için 32 bitlik programlarda normal bilgisayar gibi verim alamıyorsunuz. Çökme gibi bir olay yok. He ben çökerttim diyorsa o kişi ancak hayatında hiç bilgisayar görmemiştir ilk kullandığı mac dir veya gördüğünü zannetmiştir, gidip mac almıştır.

Bu mac kullanicilari neden bu kadar fanatik acaba??? Yoksa kompleks falanmi bu?

USB'siz de dönüştürülebiliyor. Nedenini bilmiyorum ama çok yavaş çalışmıştı.

açılış hızına şaşırdım.ayrıca oyun yüklenmiyo diyenler var windows anlaşmış hepsiyle yoksa isteseler linux ada macos a uygun oyun çıkartırlar ki çoğu oyun linuxta çalışıyo cod gibi linuxun üzerine gitseler keşke linux kullanıcıları artsa

Mac 'kin Görselligini Seviyorum

Sen de yorum yaz