Oynat Sony X2 ve X3 Daha Xperia X1 ortada yokken Xperia X2 ve X3'ü gösteren olası bir tanıtım videosu nete sızdı...

Sony X2 ve X3

Daha Xperia X1 ortada yokken Xperia X2 ve X3'ü gösteren olası bir tanıtım videosu nete sızdı...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bunedir boyle yahu her dakıka yenı bır model daha gıgerı yok ortalıktaa neyse enazında x1 bıraz daha ucuzlar boylelıkle su an fıyat ıcın bır bılgısı olan varmı?

haydaa bu ne ya x1 piyasada yok hatta satışa çıkacağı bile meçhulken x2 x3 yetişemiyoruz şu teknoloji meretine :D

APPLE İ PHONE BOYLE SAÇMA SAPAN BİR PAZARLAMA TAKTİĞİ KULLANMADI BİR DAHA ÇIKMADAN DİĞERİYLE İLGİLİ HABERLER ZATEN BIKTIK ARTIK BU TELEFON ÇILGINLIGINDAN. EN AZINDAN BENİM İÇİN BOYLE KENDİ ADIMA KONUŞAYIM :)

almanya sitelerinde yazildina göre 600 - 700 € arasi olcak

SE %97 zarar etmişken bence ne X2 nin ne de X3 un adı gecebilir su zamanlarda, umarım X1 de beklenilen P990 fiyaskosu gibi olmaz, p990 guzel telefondu ama p990 a uyduramadıgı yazılım politikası yuzunden cok sorun yasanmıstı

Videodaki modeller X serisi mi belli değil aslında. Mesela video sonundaki model P1i'nin klavyesiz genişletilmiş ekranlı bir modeline benziyor. Tamamıyla dokunmatik kontrollü bir Symbian modeli olmalı. Büyük ihtimalle iphone gibi devrimsel özellikler taşıyan UIQ4 grafik kullanıcı arabirimi ile çalışacak. Tabi ki Symbian 9.5 üzerinde olmalı. Eğer gerçekleşirse gerçek bir multimedya canavarı olur. Diğer makina da dedikleri gibi bir X serisi Windows sistemli makina olabilir. Ama o da geleceğin Windows mobile sistemi Wm7 versiyonunu taşıyacaktır. Çünkü bunlar gelecek nesil konsept telefonlar. Sanırım hepsini 2009 da göreceğiz.

Sen de yorum yaz