Oynat Street Fighter: Legend of Chun Li Street Fighter yıllardan sonra uzun metraj olarak tekrar Hollywood'ta...

Street Fighter: Legend of Chun Li

Street Fighter yıllardan sonra uzun metraj olarak tekrar Hollywood'ta...

Yeni Street Fighter IV ile yaşlısı genci herkesin merakla bekletirken, Capcom boş durmayıp Hollywood'a da tekrar el attı.

X-men Origins gibi bu hikaye sadece Chun Li'nin hikayesi ve geçmişini konu alıyor. Yani oyundaki her karakteri göreceğinizi umut etmeyin. Ama eğer film beklenilen ilgiyi görürse, Chronicles of Ryu gibi her karakter için ayrı filmler çekileceği de söylentiler arasında...

Bu sefer CHIP Online olarak umarız Jean Claud Van Dame'ın oynadığı ve hafızlarımızdan silmek istediğimiz Street Fighter filmine benzememesini ümid ediyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Chun-li oyundaki kadar olmasa da yine de tatlı :)
Tuttum bu filmi, aksiyon fazla inşallah abartılarda o kadar değildir :)
Aksiyon fazlalığından dolayı eski streef fighter filmini ezer geçer bence.
Şubatı bekliyoruz :)

çok kötü fragman. zaten kritin kreuk da tam çinli değil, role uymamış

Jean Claud Van Damme'ın oynadığı street fighter filmine kötü diyorsanız o sizin zevkiniz bence dört dörtlük bir film'di.

ğuzel bır fılm gibi ama zaten öleee

Bu basit film O eski dediğiniz Street fighterin eline su bile dökemez. Oyuncular çok sıradan ve başarısız döğüş kareografileri gördüm fragmandan, fragmanlar en güzel yeri gösterdiğine göre filmin geneli vasat sınırında olacaktır. Bir hiçe dönüştürülmüş çocukluk klasiğinin daha batışını görüyoruz. Bari street fighter değilde başka bir isimle film yapsalardı en azından filmin adı lekelenmezdi :S

dvd de izlerim parasal olaak filmi tek bir karakterle cekmisler

Sen de yorum yaz