Oynat Super AMOLED nedir? Samsung, Super AMOLED'i açıklıyor

Super AMOLED nedir?

Samsung, Super AMOLED'i açıklıyor

Samsung'un bada OS kullanan ilk cep telefonu Wave sayesinde "Super AMOLED" tekniğiyle tanışmıştık. Yeni tekniğin kontrast ve renkleri daha belirgin ve daha parlak bir şekilde canlandırması ve bunu yaparken daha az enerji ve daha az yere ihtiyaç duyması bekleniyordu. Şimdiyse Samsung, Super AMOLED teknolojisinin çalışma biçimini gözler önüne seren bu videoyu yayımladı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Samsung'un umarim Windows Phone 7 li telefonu olur kesinlikle alirim o zaman. Bekleyelim görelim.

samsung resmen şov yapıyor :D

Samsung herkeze önderlik yapıyor.Yeni teknoloji ürünlerini piyasaya sürmese diğerlerin eskilerle devam edecek, olmasıgerekeni yapıyor Samsung hatta telefonda çift çekirdekli işlemci, mini ekran kartlı telefonları sürerse çok daha iyi olur.

teknoloji global dünyanın bir ürünüdür tek başına tasarlanıp sunulan bir gerçek olmadığını aklımızdan çıkartmamalıyız

merhaba, samsung ve LG mobiltelfonlar süper .?fakat iphone kulanmak veya prova bile yapmadim simdiye kadar,cünkü ipon'nun inflak edip patladigini duymustuk.?.ozaman belki bu yenimodel iphon olabilir ve güzel görünür? süper model, bu 4g iphon,ve?yolda..? Tesekkür*metin*

Samsung'un umarim Windows Phone 7 li telefonu olur kesinlikle alirim o zaman. Bekleyelim görelim.
_____________________________________________
Samsung Omnia Pro'ya WP7 yüklenebiliyor

samsung reklamlarındaki bu çiçekli bocekli yerler neresi? merak ettim de:)

samsung windows telefon üretmeyi düşünmüyor zira android ve bada üzerinde çalışıyor ve bada samsung un işletim sistemi uygulamaları arttırdığında telefonlarında bada kullanıcak bada olması artı bir durum cunku c++ ile yazılmış bir işletim sistemi ve javadan cokcok tasarruflu kullanıyor pili.

Sen de yorum yaz