Oynat Takip: İstanbul Fragman Türkiye'de 96 saat adıyla gösterime giren Taken filminin 2.si Takip: İstanbul adıyla 5 Ekim 2012'de gösterime giriyor.

Takip: İstanbul Fragman

Türkiye'de 96 saat adıyla gösterime giren Taken filminin 2.si Takip: İstanbul adıyla 5 Ekim 2012'de gösterime giriyor.

Türkiye'de gösterime 96 saat adıyla giren "Taken" filminin 2.si Takip: İstanbul adıyla 5 Ekim 2012'de gösterime giriyor. İlk filmde Bryan Mills'ın kızını kaçıran ve yine Mills tarafından öldürülen çetenin baş elemanının babası, bu sefer intikam için emekli CIA ajanının İstanbul'da tatil yapan karısını kaçırır. Kızının peşinde olduklarını anlayan Bryan Mills, bu sefer kızının yardımıyla ailesine zarar vermek isteyenleri birer birer avlama yoluna gider.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

arkadaşlar sakın izlemeyin hem çok kötü hemde hep yapıldığı gibi yani klasikleşen bir durum ülkemizi çok kötü bir şekilde gösteriyolar adamlar murat 131 i polis arabası olarak gösteriyolar e daha neler neler lütfen bu yorumu herkes okusun bi gün çok param olduğunda amerika ve onun gibi ülkeleri köpeklein bile yaşayamayacağı bir şekilde çekicem...

Katiliyorum! Ben yurt disinda izledim ve utandim! Istanbulun tüm guzelligini kapamislar ve sadece hic olmayan seyleri koymuslar! En komigi ise bomba patlarken bile figuranlarin carsafli olmalari! Türkiye bir an önce ülkemizi tanitan bir filim yapmali ve dünyaya göstermeli ülkemizin güzelliklerini!

Sen de yorum yaz