Oynat The Amazing Spider-Man [HD] Örümcek Adam geri dönüyor. Yeni seride, daha sadık kalınmış gibi görünüyor.

The Amazing Spider-Man [HD]

Örümcek Adam geri dönüyor. Yeni seride, daha sadık kalınmış gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

yahu kardeim hollywood ta sapıtta.. aynı teraneleri evir çevir yeniden sun.. evir çevir yeniden izlet.. bizde haftalık sinema filmi metrajında ama içeriği boş dizi furyasına kutsal tahta yıllık dizilerle yeni bir furya açtı.. örümcek 1,2,3 tıkandın dön bası begins.. amazing bla bla.. iki yıllda bir sür piyasaya.. harbiden bazı filimler seri işinide abarttı hani..!! gerçi rekor şimdilerde 13 th lanetli gün jason serisi. en son bir fiim afişinde X roma rakamını hatırlıyorum.. peşinden saw serisi.. yıllık dizi be..

bu amerikalılar gerizekalı harbiden aynı senaryoyu kaç kere daha izlicez hayır aradan 20 yıl geçer teknolojide çağ atlanır yeni teknolojiyle çekersin filmi baştan bi 3d için yaptıkları rezilliğe bak yaa

Sadik kalinan bolumu atlamisim neresiydi acaba?
O ne tip oyle ya, Orumcek adam mi karafatma adam mi belli degil.
Eski orumcek adam daha iyiydi.

filmde orijinal çizgi romana sadık kalınması lazım. ne o öyle örümcek ısırıyoda örümcek adam oluyo çok güldüm :) film serisinde venomu çok az gördük. carnage'i catwoman'ı ve diğer kahramanları hiç göremedik. ancak çizgi romanda hepsi çok çok gözüküyo.

son sahnedeki fps modunda tamamen herşey özel efekt, hiç bir gerçekçilik ifade etmiyor. Yaptıkları oyun olsaydı, bu da oyunun fragmanı olsa anlardım ama bu görüntüler film için hiç birşey ifade etmiyor.

The Amazing ayrı önceki serideki Spiderman ayrı aradaki farklar bunlar ortada yeniden çekme gibi bi durum yok. Bu da muhtemelen Avangers için olacak bir film.

Ucuz grafikler artık bu grafikleri oyunlarda bile görüyoruz bunu izleyen bide titanların öfkesini izlesin.

cizgi filmin havasını yakalayamıyorlar.cizgi filmi bana daha mantıklı geliyordu.aslına uygun yapsalar izlenme oranı fazlalasır

İğrenç olcak en iyisi Spider-Man 3 Tü

Bence Film Mükemmel o fps modu süper bence gerçekçi ama bu normal spiderman dan farklı spiderman 1 gibi yeni başlıyor.

her şey aynı ve sıkıcı milleti ne sanıyorlar alt tarfı 3d yansıtması olmuş o kdr oda ilk zmnlar ki gibi pek tutmaz zati

film ilkinin neredeyse bir yansıması olmasına rağmen fragmanlarından anladığım kadar güzel olacağa benziyor.-bence kesinlikle diğer filmlerinden çok daha güzel olacak-Neyse, bekleyip göreceğiz. Sağlıkla kalın.

hiç marvel bilgininz yok ki sığır gibi izliyorsunuz .spiderman dünyası serisi başkadır, amazing spiderman dünyası başkadır, ultimate spiderman dünyası başkadır. bunların senaryolarıda değişiktir hepsinde aynı değildir

Sen de yorum yaz

Turhost