Oynat Vestel Venus Z10 Canlı Yayında! Vestel'in akıllı telefonu, yeni amiral gemisi Z10'u canlı yayında mercek altına aldık!

Vestel Venus Z10 Canlı Yayında!

Vestel'in akıllı telefonu, yeni amiral gemisi Z10'u canlı yayında mercek altına aldık!

Türkiye'de yerli teknolojinin öncüsü Vestel'in katkılarıyla ekranlarınıza getirdiğimiz CHIP Techtalk Canlı bu hafta Türkiye'de yerli akıllı telefon üretiminde öncülük yapan Vestel'in merkezinde! Firmanın yeni akıllı telefonu, amiral gemisi Venus Z10'un Canlı Yayında inceleyedik en yetkili ağızdan Vestel'in akıllı telefon macerası ve Türkiye hedeflerini öğrendik. Konuğumuz Vestel Cep telefonu Mobil Ürünler Genel Müdür Yardımcısı Tansel Özyaman idi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güzel telefon ama işlemciyi yükseltmek gerekiyor. Nasıl böyle bir hata yapılmış anlayamadım. Diğer taraftan bataryayı da biraz daha yükseltmek gerekiyor. Telefonun şu haliyle 1500TL'yi hakettiğini söyleyemeyeceğim...

Donanım bakımından cimri davrandığı müddetçe bir yere varamaz. Ve artı ekran kasa oranı görsellik acısından çok önemli. Her yıl telini değiştiren bir tüketici olarak bu sene HTC U11 ile S8 arasındaki kararsızlığımı; S8 in ince yapısı ve hoş görüntüsü tav etti. Ve benim gibi düşünen milyonlar var.

Uygulama konusunda çalışmak lazım, mesela çift tıkla ekran açma gibi, farklı kısa yollarla farkını ortaya koymalı

yeni telefon süper hata yok inşallah alıcam

Sen de yorum yaz