Oynat Yeni WP8 reklamı Galaxy S3'ü hedef alıyor! Microsoft, Windows Phone 8 reklamında Lumia 920 ile Galaxy S3'ü bakın nasıl karşılaştırıyor!

Yeni WP8 reklamı Galaxy S3'ü hedef alıyor!

Microsoft, Windows Phone 8 reklamında Lumia 920 ile Galaxy S3'ü bakın nasıl karşılaştırıyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

bende note 2 var.Bu reklamı gördüm şimdi koşarak lumia alacağım..:)))

yemisim etrafta ne vari. islemci ve isletim sistemi patlak. suan n8 kullaniyorum ve galaxy s4 alacagim bu fikrim degismez :D

galaxys3 demek yerine android dese daha mantıklı degilmi ? eğer aramakla ilgili bir rekabetten bahsediyorlarsa ki google ile özleşleşmiş bir konu bence mantıksız olmuş.

Windows tum ekibini toplasin internet explorer i calisir hale getirsinler bu onlar icin tarihi bir basaridir ondan sonra biz birsey yaptik desinler. Tantim platformlarinda mavi ekranlar goren, internete giremeyen tabletler vs oluyorken simdi bu reklam ile guzel s3 tanitimi yapiyorlar aslinda haberleri yok, s3 kullanan bilir fazla soze gerek yok, basari birden ortaya cikmaz windowsun onceki tellerini de biliyoz.

@01 Mar 2013 15:15 arkadaşım internet explorer'a laf atıyorsun ama en son ne kullandın ie 8 ie 9 ? :) Windows 8'deki ie 10 ve yakın zamanda gelicek ie 11'i dene bi derim. Başka bir tarayıcıya ihtiyacım kalmadı ie 10 sayesinde !

Yaklaşık 3 aydır Lumia 920 kullanıyorum ki hayatımda kullandığım ilk nokia dır.Gerçekten müthiş başarılı bir telefon.Teknolojiye biraz yatkın herhangi bir kişinin en az 15 gün kullanıpta memnun kalmaması çok olası olmayacaktır.Ben gerçekten çok memnunum. Benim için telefonda öne çıkan ayrıntılar; 1)Telefonfa kullanabileceğiniz en iyi GPS e sahip(hatta piyasada bulunan gps cihazlarınında %90 nın da iyi olduğuna eminim en azından benim tomtom cihazım la aynı seviyede) 2)Çok stabil. İşletim sistemi gerçekten neredeyse sorunsuz. 3)Gerçekten hızlı.Aynı şebekeye ait 3g veya wifi ağı üzerinden istediğiniz herhangi bir web sayfasını aynı anda başka bir telefonla açın farkı göreceksiniz :) iphone 5 ve s3 ile karşılaştırmanıza bile gerek yok daha yeni serilerle deneyin :) 4)Kendine özel Android veya ios da bulamayacağınız uygulamalar.Bilen göz ve bing translate uygulamalarının videosunu izleyin .Gerçekten işinize yarayan android veya ios uygulamalarının da %90 nını bulabileceğinize emin olabilirsiniz. 5)Size özel tasarlayabileceğiniz ve diğer 2 büyük işletim sisteminden (ios ve android) çok farklı, görsel ve kullanıcaya özel istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bir arayüz. 6)Çok kaliteli çekimler yapabilen (video ve foto) kamera.(Gece ve gündüz çekimlerinde ki özellikle gece çekimlerinde canon sx 110 cihazımdan daha iyi diyebilirim.Diğer telefonlarla kıyaslamak emin olun lumia ya haksızlık olacaktır :) 7)iPhone dan daha iyi dokunmatik hassasiyeti yakalayabileceklerini hiç beklemezdim. Neredeyse ekrana dokunmadan doğru noktayı algılamakta. Umarım sabit fikirli olmayan ve doğru fikirler almak isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilmişimdir.

nokia en yeni telefonunu samsung'un S4 ile birlikte sayarsak üzerine iki model çıkmış bir modeli ile karşılaştırdığına göre rekabete girmeyi gerçekten göze alamıyor demektir. noteII lumia'yı rahatlıkla ikiye katlar..eminim S4 ikiye katlamakla kalmaz nokia saçmalamış bence..

ya arkadas harika muthis bir telefon lumia 920 ama abartmislar galaxy s3 lte kullanmadigi halde baya hizli lumia lte kullaniyor s3te lte kullansa o zaman reklamini yap taman lumia bence iphone 5 den daha iyi ama s3 den iyi olamaz

note2 mi nokiaya hayatta değişmem. telefonun ağırlığı fazla menu interaktif olacak diye heryeri oynuyor, ekran çok dar vs..

@06 Mar 2013 02:38 bkz: Lumia 1520

anca sadece reklamlarda gösterirsiniz bazı uygulamalar ve güncenlemerde bol bol hata veriyor ma s3 te hiçbir zaman olmuyor tlf ınsanın kişiliğini yansıtıyor bana göre s3 yanına bile gelemez :)

@09 May 2013 17:57 2011 den beri lumia 900 kullanıorum, çıktığı anda 920 aldım. ve hala kullanıyorum. Şu ana kadar windows phone hiç bir uygulamada hata vermedi, ayrıca sistemd3e de dorun yo

Ona bakarsan s4 takilyor nerde kaldı bunun 8 çekirdeği

şuan s3 kullanıyorum reklam dan ötürü değil ama lumia'ya geçiceğim 2 gün kadar kullanma şansım oldu gerçekten muhteşem en azından benim kullandığım uygulamalarda android baydı artık heleki 4.3 gğncellemesi tam bir felaket telefonu kırasım geliyor.Şimdi bana fanboylar costum rom kullan diyecekler ama o zaman da samsung s-not filan kullanamıyorum sıkıntı yani;

Sen de yorum yaz

Turhost