Acer'dan okul arkadaşı

CHIP Online
16-07-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Acer bu sefer öğrencilere okul arkadaşı olabilecek uzun pil ömürlü notebook'uyla karşımızda!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/acer-dan-okul-arkadasi_34770.html

İnce, hafif tasarımı ve uzun pil ömrüyle TravelMate B113, öğrencilerin hem evde hem de sınıf eğitiminde notebook kullanımı için iyi bir çözüm. Öğrencilerin sınıfta arkadaşları ile gerçek zamanlı olarak bile içerik oluşturma ve paylaşabilmelerine izin vererek tüm iletişim ve mobilite ihtiyaçlarını karşılıyor. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için uygun olan cihaz, temel fonksiyonlar ve kullanım kolaylığı sağlkıyor.


Bu dizüstü bilgisayar aynı zamanda Acer Classroom Manager gibi öğretmenlere sınıfta öğrencilerini yönlendirme, izleme ve öğrencileriyle iletişim kurma yeteneği sağlayan bir dizi önyüklü eğitim setine veya ücretsiz indirilebilen yazılıma sahip.


6 hücreli piliyle TavelMate B113, öğrenciler için yalnızca birkaç priz bulunan sınıflarda yeniden şarj etme ihtiyacını veya dersin ortasında bilgisayarların kapanması rahatsızlığını ortadan kaldırarak özgürlük ve mobilite sağlayan 7 saatten fazla pil ömrü barındırıyor.


Ultra ince (21mm'den daha kısa) ve hafif – yalnızca 1.38 kg ağırlığında – olan TravelMate B113, yönetilebilirdir ve öğrencilerin sırt çantalarına fazla yük bindirmeden kolayca sığar. Küçük boyutuna rağmen bu dizüstü bilgisayar, yazı yazmayı daha pratik hale getiren geniş tuşları bulunan bir klavyeye sahip.


Tüm Konu: Acer'dan okul arkadaşı

Kaynak: www.chip.com.tr