Allah Rızası İçin Trafikte Ceptelefonu kullanmayın

yandexci
11-10-2016, 00:13   |  #1  
yandexci avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

konunun yeri burası değil belki, yazdıklarım saçma sapan şeyler olacak ama,
yeni şöförüm. yeni sayılırım daha doğrusu, bu cep telefonu kullananlar yüzünden kaç defa kaza yapmaktan zor anda kurtuldum...

kardeşlerim param pulum yok. arabayı yaptıracak gücüm yok... birisi ölse beni hapisten kurtaracak babam yok... kaskom yok... aracı zor şartlar altında aldım...

araçlara yeşil ışık yanıyor tam geçerken elinde telefonla bir yaya geçiyor...
adam trafiğin ortasında en kritik yerde aracıyla durmuş telefonuyla oynuyor...
yine elinde telefon millete makas ata ata gidiyor... korna çalıyorsun zombi gibi olmuş duymuyor, telefonundan başkasını gözü görmüyor...
benim bildiğim bu cep telefonlarını şirket sahipleri kullanırdı bir ara,,, vasıfsız elemanların neyine gerek cep telefonu ?

anlıyorum sonradan görme bir ülkede yaşıyorum ama. benim bir suçum yok. gereksiz olduğu için telefon kullanmıyorum. herkesin malı kendine. şu trafiğide tehlikeye atmayın artık...
lütfen şu trafikte araç kullanırken lanet olasıca telefonlarınızı kullanmayın...
masum birisininde başını yakacaksınız kendinizinde!

Son Düzenleme: yandexci ~ 11 Ekim 2016 00:15 Neden:
yandexci
11-10-2016, 00:40   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

EDİT:
teknoloji düşmanı değilim.
herşey yerinde ve zamanında güzel...
cep telefonu sadece bir iletişim aracıdır. her dakika her saniye kullanılması mantıklı değildir...
cep telefonu kullanıp android uygulamalar yüklemenin teknolojiyle bir alakası yoktur...
teknolojik olarak gelişmek cep telefonları ile sağlanmaz...
çinde yağmur yağsın diye bulutlara bomba atan uçaklarımız olsaydı helal olsun derdim...
yıl 2016 olmuş hala doğru düzgün zararlı ev haşaratlarına çözüm yok...
fareler kertenkeleler milletin evinde cirit atıyor... sinekten uyuyamıyoruz...
keşke bunlara karşı bir çözüm olsaydı ülkemizde...
bu kadar cep telefonu ithalatına düşüleceğine....

Son Düzenleme: yandexci ~ 11 Ekim 2016 00:40