Bayram tatiline hazır mısınız?

CHIP Online
19-09-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung, bu notebook'unu tercih edenlere yurtdışına uçak bileti kazandırıyor! İşte detaylar!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bay ... -misiniz_42711.html

Samsung'un ATIV çatısı altında bulunan ultra slim dizüstü bilgisayarı ATIV Book 9 serisi kazandırmaya devam ediyor.


ATIV Book 9 serisi alan herkese, uçak bileti Samsung'dan hediye!


Samsung, tasarım ile performansı bir arada sunan ATIV Book 9'u tercih eden tüm kullanıcılarına tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina'ya da uçak bileti kazandıracak olan Samsung, kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor.


ATIV Book 9 satın alarak kampanyadan faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar, www.samsunglaucuyoruz.com adresinde yer alan formu tam ve eksiksiz doldurarak uçak bileti için başvurularını gerçekleştirebilecekler.


ATIV Book 9 Lite


Premium tasarıma sahip ATIV Book 9 Lite, geniş bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. ATIV Book 9 Lite, 10 noktalı dokunmatik ekran da dahil olmak üzere en yeni teknoloij ile donatılmış. Dört çekirdekli işlemci, 128GB SSD gibi özellikleri ile Book 9 Lite, teknolojiyi son derece uygun fiyata sunuyor. Yaklaşık 1.44 kg ağırlığı ve 16.9 mm'lik ince tasarımı ile ATIV Book Lite hayatı mobil yaşayanlar, iş için sıkça seyahat edenler için ideal. ATIV Book 9 Lite'lar da, PC'ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SydeSync teknolojisine sahip.


Samsung ATIV Book 9 Lite, 859 dolar + KDV (Dokunmatik olmayan model) ve 989 $ + KDV (Dokumatik model) tavsiye edilen satış fiyatı ile artık Türkiye'de.


ATIV Book 9 kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye www.samsunglaucuyoruz.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Tüm Konu: Bayram tatiline hazır mısınız?

Kaynak: www.chip.com.tr