Beklenen mobil oyun Bucketz geliyor!

CHIP Online
19-07-2012, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Fizik, denge ve eğlenceyi bir araya getiren müthiş iPhone oyunu çok yakında geliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bek ... -geliyor_34886.html

Resimlerle: En saçma 32 iPhone uygulaması!

Mobil oyun geliştiricisi Picnic Hippo, fizik motoruyla ve esprili hikayesiyle dikkat çeken aksiyon oyunu Bucketz'i iOS cihazlı oyunseverlere 26 Temmuz'da sunulacak. Oyunu iPhone, iPad ve iPod touch ile oynamak mümkün.


Bucketz'de denge, dikkat etmeniz gereken en önemli konu. Oyunda Bucketz adındaki kahramanlar çetesine katılıyorsunuz. Amacınız ise Dark Bucker ve kölelerinin arkasında yatan gizem perdesini aralamak. Oyunda karpuzlardan çeşitli mikro organizmalara çok sayıda uçan öğeyi toplamaınz gerekiyor. Bu sırada düşmanlarınızı alt etmeniz, engelleri başarıyla geçmeniz ve sürprizlere hazırlıklı olmanız da şart. Oyun, sezgisel ve sizi içine çeken oynanışı, grafikleri ve etkileyici animasyonları, müziği ile hit olacak tüm özellikleri içinde barındırıyor. Giderek zorlaşan oyunda ve hiçbir seviyeyi iki kez oynamıyorsunuz, böylece hiç sıkılmıyorsunuz.


Bucketz, en son iPhone ve iPad'in Retina ekranını da tam anlamıyla değerlendiriyor. Oyundaki karakterler ise profesyonel Hollywood oyuncuları tarafından seslendirilmiş ve sizi her zaman eğlendiriyorlar. Bucketz oyununu App Store'dan 1.99 dolara indirebiliceksiniz. Bucketz'a ulaşmak için &lt;span style="text-decoration: underline;">;</span> adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Konu: Beklenen mobil oyun Bucketz geliyor!

Resimlerle: En saçma 32 iPhone uygulaması!

Kaynak: www.chip.com.tr