Bilgisayar Markalarıyla İlgili Bir Anket (Yardım)

Bilemedimki
19-01-2015, 15:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Merhaba arkadaşlar, konudan da anlaşılacağı üzere üniversiteli bir arkadaşıma yardım etmek için bu konuyu açıyorum.Sanırım bir anket yarışmasına katılmış ve 100 kişinin daha anketi doldurması gerekiyormuş, bende sizlerle bu anketi paylaşabileceğimi düşündüm.Anket benim anladığım kadarıyla daha çok "Casper" ile ilgili bir anket, bir pazar araştırması.Ben şahsım adına pekte olumlu şıkları işaretlemedim Casper için ki iyi bir marka olduğunu düşünmediğim için. 

Anket ; http://www.surveey.com/...2404e3b9eada0c2aae1b456 

Umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur, forum kurallarını okumadım açıkçası fakat niyetimin kötü olmadığını belirtmek isterim bir hata olduysa da.Şimdiden zamanını ayırıpta alakadar olan kişilere teşekkürler ve arzu edenler anketteki markalarla ilgili düşüncelerini ve yorumlarını bu konu altından izah edebilirler herkesin bir fikir sahibi olması için. 

-İyi Forumlar.  

Kapalı Hesap (158848)
20-01-2015, 04:53   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 28
248 mesaj

ankete bakmadım ama casper hakkındaki düşüncenize saygı duyuyorum fakat ben casperdan memnun kaldım ilk bilgisayarı 2006 sonu aldım exper ve ikisi arasında seçim yapmışdım garanti süresince bilgisayarda bozmadığım parça kalmadı ilk zaman ben hatanın kendime ait olduğunu bilmiyordum o zamana kadar internetcafeye 3 defa gitmişimdir toplasam pc hakkında hiç bilgim yoktu sonradan farkettim ekran kartını ultra ayarlarda uzun zaman oynayarak benim yaktığımı servisine gittiğimde bana 1 üst model kartı garanti dahilinde değişim yaptılar bu sadece dahili bir parça için örnekti 2 sene sonrası yeğenim klavyeyi kullanılmaz hale getirmesine rağmen yine aynı şekilde o zaman hangi klavye veriliyorsa yeni bir pc ile onu verdiler  bunların hiçbirinde tek kuruş ödemedim toplasam pc aldığım fiyata maliyeti oldu verdiğim arızaların evdeki eletrik hattındaki sorun yüzünden oldu çoğu  başka bir marka ürüne gittiğinizde size hangisi fatura ve garanti belgesi olmadan garantiye yollayabilir casperdaki ürünlerin seri numaraları yetiyor şuan nasıl bilemem o zaman için verdiğim paradan çok aldığım olmuşdu şuan sorarsanız tabiki kendinizin topladığı pc derim konuya yazmamdaki bizim toplumumuz bir şeyi abartması delinin biri kuyuya taş atıyor çıkarana aşk olsun malesef marka olan her pc sağından solundan kırpıyor kırpılmayanıda şuan için 3500 tl den aşağı olmaz içinde işletim siteminin ücreti size yansıyor sonuçda