Bir kez daha GTA: San Andreas zamanı!

CHIP Online
18-02-2014, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Efsanevi oyun GTA: San Andreas, Windows Phone'dan sonra bir platforma daha geldi...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bir ... s-zamani_45478.html

Resimlerle: GTA 4 hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı!

Ocak ayının son günlerinde, Rocstar Games, iOS ve Android cihazların ardından, Grand Theft Auto: San Andreas'ı Windows Phone için de piyasaya sürmüştü. Sonu gelmez dünyası içerisinde oyuncunun resmen kaybolduğu efsane yapım, gelen yeni bir açıklama ile Windows Store üzerinden, Windows 8.1 işletim sistemi için de indirilebilir hale geldi.


Pek tabi Windows 8.1 kullanıcıları, hali hazırda ellerinde bulunan bilgisayarlarla oyunun orijinal versiyonunu alıp oynayabilmekteydiler. Firmayı harekete geçiren en önemli faktör, bu zamana kadar mağaza üzerinde bulunan oyunların, genelde aile modeli kullanıcıya hitap etmesi ve çok az yapımın "M" ibaresine sahip olmasından başka bir şey değil. Tabi oyunun Windows 8.1 için üretilmesi, aynı zamanda Surface RT ve Surface 2 gibi tablet kullanıcılarının yanı sıra Nokia 2520 tablet kullanıcılarının da, özellikle de Windows RT kullanan cihazların GTA: San Andreas deneyimini rahatça yaşamalarına olanak sunuyor.


Tıpkı Windows Phone versiyonunda olduğu gibi Windows 8.1 versiyonu içerisinde de orijinal GTA: San Andreas'a kıyasla bazı farklılıklar bulunuyor ki bunların arasında en çok öne çıkanlar grafiksel yenilikler. Işıklandırmalar çok daha etkileyici ve kullanılan renk patentleri de bir o kadar canlı. Ayrıca karakter modellemelerinde de açık ara farklılık görmek işten bile değil. .   

Tüm Konu: Bir kez daha GTA: San Andreas zamanı!

Resimlerle: GTA 4 hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı!

Kaynak: www.chip.com.tr