Bir kez daha GTA: San Andreas zamanı!

Efsanevi oyun GTA: San Andreas, Windows Phone'dan sonra bir platforma daha geldi...

Bir kez daha GTA: San Andreas zamanı!
Yeni versiyonda, yeni güncellemeler de bulunuyor

Ocak ayının son günlerinde, Rocstar Games, iOS ve Android cihazların ardından, Grand Theft Auto: San Andreas'ı Windows Phone için de piyasaya sürmüştü. Sonu gelmez dünyası içerisinde oyuncunun resmen kaybolduğu efsane yapım, gelen yeni bir açıklama ile Windows Store üzerinden, Windows 8.1 işletim sistemi için de indirilebilir hale geldi.

Pek tabi Windows 8.1 kullanıcıları, hali hazırda ellerinde bulunan bilgisayarlarla oyunun orijinal versiyonunu alıp oynayabilmekteydiler. Firmayı harekete geçiren en önemli faktör, bu zamana kadar mağaza üzerinde bulunan oyunların, genelde aile modeli kullanıcıya hitap etmesi ve çok az yapımın "M" ibaresine sahip olmasından başka bir şey değil. Tabi oyunun Windows 8.1 için üretilmesi, aynı zamanda Surface RT ve Surface 2 gibi tablet kullanıcılarının yanı sıra Nokia 2520 tablet kullanıcılarının da, özellikle de Windows RT kullanan cihazların GTA: San Andreas deneyimini rahatça yaşamalarına olanak sunuyor.

Tıpkı Windows Phone versiyonunda olduğu gibi Windows 8.1 versiyonu içerisinde de orijinal GTA: San Andreas'a kıyasla bazı farklılıklar bulunuyor ki bunların arasında en çok öne çıkanlar grafiksel yenilikler. Işıklandırmalar çok daha etkileyici ve kullanılan renk patentleri de bir o kadar canlı. Ayrıca karakter modellemelerinde de açık ara farklılık görmek işten bile değil. .   

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Tanrı aşkına; bu oyun ile büyüyen bir çocuktan ne beklenebilir ki! Özellikle GTA'in kesinlikle yasaklanması gerekiyor... <Cleverman>

@18 Şub 2014 18:55 tanrı aşkına ne demekmiş? lanet olsun dostum senin sorunun ne

@19 Şub 2014 00:26 Ahbab buralarda yenisin galiba :)

adamlar 10 senelik oyundan hala para kazanıyorlar bravo ne diyelim başka...

Super peki bedava mı?

Lumia 1520'de oynadım. Pek sevmedim.

Sözde başkanlığımı GTA'ci çocuklara devrettim, ChipMİT! Ben başkanlığımı Gölgeler İmparatorluğu'nda yapacağım. O yüzden içiniz rahat olsun:)..

@cleverman Senin ne yaptığın kimsenin umurunda değil.

Gta'nın grafikleri mi yenilendi şimdi anlamadım

Şunu pc için yapsalar olmazmıydı ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir