Çift Katmanlı DVD sorunu

aslanemre58
05-12-2008, 19:45   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
72 mesaj

Merhaba arkadaşlar.Ben pc dergileri alırım ve bazen yanında çift katmanlı dvd veriyorlar.Pc'ye takınca biraz bekliyor ve dvdyi okumaya başladığında üstünde bulunduğu masa yerinden sallanıyor ve çok kötü bir ses geliyor.Bütün çift katmanlı dvdleri takınca böyle yapıyor.Dvd'nin içindekiler de görünmüyor.Bu seride ben 8-9 kişiden daha duydum servise göndermişler ve yeni pavilion kasalarından göndermişler ya da para iadesi teklif etmişler.Benim 4 yıl önce aldığım pavilion serisi bir bilgisayar daha var ona taktım ama onda çok sakin şekilde açtı ve içindekileri görebildim.Sorun ne olabilir?Servise gönderirsem sorun çözülebilir mi?
Sistem Özellikleri:
Core 2 Duo 2.5 ghz t9300
Vista home premium 32 bit
Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)

1ol3irol
05-12-2008, 23:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,714 mesaj

evet sen servise gönder onu. en garanti yolu o

aslanemre58
06-12-2008, 18:12   |  #3  
OP Üye
72 mesaj

Ayrıca bu seride sorunlarım sadece bu değil.Hdd çok sesli çalışıyor ve sürtünme sesi geliyor.Ayrıca internette gezmeme rağmen sıcaklık 50-55 derecelerde geziyor dengeli modunda.Benim notebookun faturasında 2450 ytl yazıyor.Sorun giderilemezse nasıl bir teklif verirler?Yine bu fiyatlarda yeni seri bir pavilion verirler mi?(hangi modeli verirler)İstediğim modeli verirler mi?Kaç günde gönderirler istediğim modeli? Çünkü bu seriden herkes şikayetçi(bende dahil).Çok sorunlu bir seri...

Son Düzenleme: aslanemre58 ~ 06 Aralık 2008 19:28