Ekran Videosu Kaydetme Sorunu.

vrlylcn
20-05-2012, 21:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkese merhaba arkadaşlar.Umarım soracağım sorunun yeri burasıdır.Değil ise şimdiden özür diliyorum.Bundan yaklaşık 10-15 güm önce bilgisayarımda ekran kartı ile ilgili bir sorun oluştu.Bilgisayarcıya götürdüğümde ekran kartının vadesinin doldurduğunu ve yeni bir ekran kartı almamız gerektiğini söylediler.Bunun yanında bir de ikinci yol var diyerek; bilgisayarımda bulunan 1gb ramin yanına 2gb ram takarak ekran kartını pasif duruma getirebiliriz dediler.Söyledikleri ikinci yol daha ucuz olduğu için bizde 2.yolu seçtik.Web dilleri ile ilgili video çekimi yapmak istiyorum.Fakat şuana kadar yüklediğim video çekme programlarının hepsinde record tuşuna bastığım zaman bilgisayar daha yavaş çalışmaya başlıyor.Herhangi bir programı başlatmak için tıkladığımda, komutu yaklaşık 4-5 saniye sonra algılıyor ve programın açılması bir hayli uzun sürüyor.Bunun sebebi nedir?Bir çözüm yolu var mıdır?Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Son Düzenleme: vrlylcn ~ 20 Mayıs 2012 21:19
vrlylcn
21-05-2012, 00:42   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar sorunu çözdüm.Ben Windows 7 kullanıyorum.Aero temasını klasik görünüme aldığımız zaman herhangi bir kasma olmuyor.