Fansız Ekran Kartları

720p
16-11-2007, 18:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
480 mesaj

Arkadaşlar yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama fan olarak özel soğutma sistemi olan bir ekran kartı almak istiyorum ( Pervanelerden çok çektim çünkü Deli). İlk defa böyle bir ekran kartı alacağımdan dolayı önce size bir danışıyım dedim.Acaba bu ekran kartlarından diğerlerinden olduğu gibi bir verim alabilir miyim?

Aklımda GIGABYTE 8600GTS DX10 SILENT PIPE III 256MB DX10 PCIEX EKRAN KARTI ve ASUS EN8600GTS SILENT/HTDP/256M DX10 EKRAN KARTI var. Biraz inceleme yaptım bu iki ekran kartı da hemen hemen birbirinin aynı özelliklere sahipler. Ama ASUS ekran kartlarında en iyisi olduğu için (öyle bir duyum aldım Üzgün) diğerinden 60 YTL daha pahalı.

Sizce ekran kartı alırken marka çok önemlimidirSoru ve siz bu kartdan hangisini tercih ederdiniz Soru

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler...

uGuR.uK
16-11-2007, 18:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

marka bi yere kadar onemli, asus'un genelde markası ekstra ücret eder ve kutu icerigi, MSI veya XFX oneririm nvidia tarafında, fiyat ve performans acısından. fansız sogutmaya gelince kasa ici havalandırman iyiyse bi sorun teskil etmez, bitek cok sıcak yaz günlerinde yüklenirsen yetmez, ondada ekstradan ufacık sessiz bi fan alıp sogutucu üzerine koyarak iyi bi verim alabilirsin.

EAD
17-11-2007, 11:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj

ASUS TABİKİDE