Geçmişten geleceğe müzik ile bağlanın!

CHIP Online
17-08-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

1955 model efsanevi Philips radyonun tasarımından ilham alan bu cihazın bakın ne yetenekleri var!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gec ... baglanin_42068.html

1955 model efsanevi Philips radyonun tasarımından ilham alan, iPod veya iPhone'unuzu aynı anda çalan ve şarj eden Philips Orijinal Mini Radyo, güçlü ve derin bas sesleri ile müzik keyfinizi katlıyor.


Philips'in Orijinal Mini Radyosu, hem retro tasarımı hem de teknolojik özellikleri ile göz dolduruyor. Kılıfında olsa bile tüm iPod ve iPhone ürünlerinin bağlanabildiği Orijinal Mini Radyo, müzik zevkini kesintiye uğratmadan şarj da ediyor. Akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabiliyor. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından size sadece iPod veya iPhone'unuzu takmak kalıyor.


Dock'a bağlandığında iPod ve iPhone saatiyle otomatik olarak senkronize olan, FM dijital istasyon ayarı bulunan Orijinal Mini Radyo, Bas Refleks Hoparlör Sistemi sayesinde güçlü ve derin bas sesleri veriyor. Size de tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarmak kalıyor.


Tüm Konu: Geçmişten geleceğe müzik ile bağlanın!

Kaynak: www.chip.com.tr