Geçmişten geleceğe müzik ile bağlanın!

1955 model efsanevi Philips radyonun tasarımından ilham alan bu cihazın bakın ne yetenekleri var!

Geçmişten geleceğe müzik ile bağlanın!

1955 model efsanevi Philips radyonun tasarımından ilham alan, iPod veya iPhone'unuzu aynı anda çalan ve şarj eden Philips Orijinal Mini Radyo, güçlü ve derin bas sesleri ile müzik keyfinizi katlıyor.

Philips'in Orijinal Mini Radyosu, hem retro tasarımı hem de teknolojik özellikleri ile göz dolduruyor. Kılıfında olsa bile tüm iPod ve iPhone ürünlerinin bağlanabildiği Orijinal Mini Radyo, müzik zevkini kesintiye uğratmadan şarj da ediyor. Akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabiliyor. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından size sadece iPod veya iPhone'unuzu takmak kalıyor.

Dock'a bağlandığında iPod ve iPhone saatiyle otomatik olarak senkronize olan, FM dijital istasyon ayarı bulunan Orijinal Mini Radyo, Bas Refleks Hoparlör Sistemi sayesinde güçlü ve derin bas sesleri veriyor. Size de tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarmak kalıyor.

Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliğine sahip Philips Orijinal Mini Radyo,  en sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısına ve güne keyifli başlamak için nazik uyandırma özelliğine sahip. Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanıyor.

 

Philetta "254" olarak da bilinen 1955 model efsanevi Philips radyonun simgeleşmiş öğelerini bir adım öteye taşıyan Orijinal Mini Radyo ile evinize retro bir tarz katarken müziğin tadını en son teknoloji ile çıkarabileceksiniz. Philips Orijinal Mini Radyo, 279,90 TL'den satışa sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

İğrenç bi tasarım :7

@17 Ağu 2013 23:09 Kötü ya da iyi yorumlar her zaman değerlidir. Ama burada nostalji sevenler için yapılmış bir Makine var. Ondan dolayı "Nostalji sevenler için iyi, ama bana göre kötü" diyebilirdiniz. Siz şu anki nesil tasarımlara göre yazmışsınız ama! bu tasarım nostalji tasarımıdır. Yorum yapmak için yapmayın.

nostalji sevenler için iyi de Şimdiki Zamana Uygun Değil Maalesef

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play