iPhone'culara kötü haber!

CHIP Online
16-07-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iOS 4.0.1 dağıtılmaya başlandı. Peki ama bu güncelleme iPhone'un sinyal sorununa ilaç oldu mu?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/iphone-culara-kotu-haber_21278.html

Resimlerle: iPhone için 8 yaratıcı ve eğlenceli iş!

Apple'ın mobil işletim sistemi iOS 4'ün güncellemesi dağıtılmaya başlandı. iOS 4.0.1'e yükseltilen işletim sistemi, ilk raporlara göre sinyal sorununu çözmüyor. iPhone işletim sistemlerini güncelleyenler, güncellemeden sonra da sorunun devam ettiğini görünce hayal kırıklığına uğradı. Yani "telefonu yanlış tutma" vukuatı tam gaz devam ediyor.

Güncellenmiş işletim sisteminde değişen özellikler ise sinyal çubuklarının büyümesi ve garip bir biçimde, sinyal hesaplarında yapılan hatanın düzeltilmesi. Eskiden 5 çubuk alabildiğiniz yerlerde artık iPhone, 3 çubuk gösteriyor. Apple, daha önce, çok kaliteli sinyal yokken bile 5 çubuk görünebildiğini, yeni yazılımla bu sorunu ortadan kaldırdıklarını söylüyor. Tabi bu durumda, "telefonu yanlış tuttuğunuzda" 5 barlık büyük düşüşler olmuyor.

Apple'ın sinyal hesaplamasında yaptığı büyük hatayı bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Güncelleme sinyal sorununu tam anlamıyla çözmüş değil. Artık gözler bugün yapılacak Apple'ın basın konferansına çevrildi.

Tüm konu: iPhone'culara kötü haber!

İzleyin: iPhone'la dalga geçen iPhone reklamı!

Resimlerle: iPhone için 8 yaratıcı ve eğlenceli iş!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sinyal sorunu, ceplerin geri çağrılması ile mi sonuçlanacak?

Kapalı Hesap (135391)
16-07-2010, 11:05   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
2,758 mesaj

Bence  %100 evet , güncelleme ile nasıl olsunki ?