Oynat iPhone'la dalga geçen iPhone reklamı! Dev markanın bir ürünüyle hafifçe alay etmek bile artık cesaret istiyor! İşte en son vukuat...

iPhone'la dalga geçen iPhone reklamı!

Dev markanın bir ürünüyle hafifçe alay etmek bile artık cesaret istiyor! İşte en son vukuat...

Kadın programında sahte bir iPhone reklamı hazırlandı ama bu reklama Apple çok kızdı. İşte özür ve özrün sebebi olan reklam videosu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

ellen gene güldürdün beni tatlım :D kimse sana karışamaz arkandayız bebem xD

ooo yeeeaaaaa

bu mu eğlenceli?

Midem bulanmaya başladı artık şu iğrenç aletten. yok aypet yok aypon....

başlayacam şimdi iphonelerinden özründen biz türk milleti olarak teknoloji sapığı olmuşuz önümüze gelene saldırıyoruz eglence merakımızda olmasa dünyanın süper devleti oluruz millet işşizlikten kırılıp geçerken yiyecek bir ekmeği bile bulamayıp evine götümezken insanlarımızın çoğu eğlenecek bişeyler olsun diye tutturmuşuz bir yol gidiyoruz güya çalışkan bir milletiz ama çalışmaya işimiz bile yok bilgisayar başında yada telefonun ucunda kendimize eglence hovardalık arıyoruz allah sonumuzu hayır etsin yetti be

Can you help me with this? :D Ellen manyaksın ya :D

Apple fazla abartmış...
Can sıkıntısından yapılmış küçük bir şey...
Tipik "Mr. Macintosh" işte... Flash eklentisini koydurmayan da oydu zaten...
"Mr. Macintosh" = Steve Jobs

collagehumor un yaptıklarına kıyasla hiçbirşey bu :D

Ellen ablama laf yok. Ayrıca, e2'de bu kadına dublaj yapan bayan, Ellen'ın kendisinden daha güzel sese sahip :))

Ellen'imiz, dün sahte bir iPhone reklamı çekip bir espri yapmıştım başıma bela açtı diyor, işte o reklam diyip gösteriyor. Komik bulmayan var mı vs dedikten sonra, kullanmanın zor olduğunu kastetmedim ifonu, ipadi, ipodu severim diyor. iHop'u da severim diye ekliyor. Yani video başlığından anlayacağınız gibi özür dilemesi işin esprisi.

İphone kategorisinde sayılabilecek ( ki olduğunu sanmıyorum ) telefonlar içerisinde acaba kullanımı en kolay telefon hangisi acaba? Esas soru budur bence. Ki cevabı çok net. Tabiki iphone. Ellen ablamı bende beğeniyorum ama suda bir gercek ki ellen demek iphone kullanıcısı değil yada bı telefonu bir java yada symbian tabanli bir telefon ile kıyaslıyor. Ama güzel bir reklam olmuş eminim iphone icinde bu reklam çok daha etkili olmuştur. Apple' in teşekkür etmesi gerekli ;)

Çok hoş olmuşş :))

Sen de yorum yaz