LG'den Smart TV oyun portalı: Game World

CHIP Online
13-09-2012, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

LG, yeni oyun portalı ile TV'nizde 3D oyunların keyfini çıkarmanızı sağlıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/lg- ... me-world_35861.html

LG Electronics, yeni Smart TV oyun portalı Game World'ü hayata geçirdi. Portal, kullanıcı dostu bir arayüzle 2D ve 3D olarak oyun uygulamalarını oynama, araştırma ve satın alma olanağı sunuyor. Oyunların birçoğu LG'nin Akıllı Kumandası'nın yanı sıra başka bir kumanda ile oynanabiliyor.


LG Ev Eğlencesi Bölümü Başkan ve CEO'su Havis Kwon, "Game World, özellikle 3D oyunlar için güzel bir oyun ortamı yaratıyor. Portalda LG CINEMA 3D Smart TV tarafından geliştirilen oyunlarla birlikte başka birçok oyun da yer alacak. Game World ile 3D oyun alanında sınırları zorlamayı ve pazarı genişletmeyi hedefliyoruz" dedi.


Game World'de basitleştirilmiş oyun deneyimi baş oyuncu, en üst chart, yeni ve çeşit olmak üzere dört kategoriden oluşan ve içeriklere hızlı erişim sağlayan menü bar ile başlıyor. Baş oyuncu kategorisinde en iyi oyunlar yer alıyor ve bu kategori LG tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. En üst chart, ücretsiz oyunlar gibi büyük ilgi görürken yeni ve çeşit kategorileri macera, spor, yapboz gibi oyunlara erişim sağlıyor.


Game World'ün ana menüsü ayrıca kumanda kullanımı hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor. My Game bölümü ise en çok oynanan oyunların listesini göstererek kullanıcıları oyunlara yönlendiriyor.

Tüm Konu: LG'den Smart TV oyun portalı: Game World

Kaynak: www.chip.com.tr

TnDnmz
13-09-2012, 18:03   |  #2  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2010

 

0

O akıllı kumandayla nasıl oyun oynanacak merak ediyorum.