msn'de ses ve görüntü kurulumu

reelce_59
25-11-2008, 00:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaslar merhaba.bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.msn live messenger kullanıyorum. benim sorunum su: msnde karsı taraftan ses ve görüntü alabiliyorum ama ben karsıya aynı sekilde gönderemiyorum. araclardan ses ve görüntükurulumunu tıklıyorum ama "ses ve görüntü kurulumun su anda calıstıramıyoruz" diye bir uyarı cıkıyor her defasında.msni silip tekrar yukledim fayda vermedi. kamera basarılı beir sekilde kuruluyor bir sorun olmadan hatta cam isareti de cıkıyor ama karsıya bunu yollayamiyorum.bu konuda yardımınızı bekliyorum.tesekkurler...

Banned
25-11-2008, 00:17   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Birisiyle görüşme yaparken ses ve görüntü kurulumu yapamazsınız. Aldığınız hata ayarları görüşme esnasında yapmaya çalışmaznıdandır. Mesengeri açın araçlardan ses ve görüntü kurulumunu yapın, işlem bitince görüntülü aramaya geçin.

reelce_59
25-11-2008, 12:48   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Yardımın için tşk ederim ama denemediğim yol kalmadı senin dediğin gibide denedim ama yinede ses ve görüntü kurulumu şuanda gerçekleşemiyo diye bi ileti geliyo ama karşı tarafatan bana cam görüntüsü geliyo msn kaldırdım tekrar kurdum explorer 6 yüklüydü 7'yi kurdum yine aynı şekilde aynı uyumluluk 2000 de çalıştırıyordum şimdi normale aldım yine ayın  çözemedim

black rose
23-12-2009, 15:47   |  #4  
black rose avatarı
Yıllanmış Üye
880 mesaj

bende mikrofonu kullanamıyourm
karşı tarafa ses gitmiyor
yardımcı olurmusunuz