Oley anket özelliği gelmiş

nonpasaran
29-06-2009, 12:16   |  #26  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj

bence vista , 7  ve dualboot kullananar için ayrı seçenekler sunsaydın daha iyi olurdu
kim vista kim 7 kim dualboot kullanıyor oranlarını görmüş olurduk
ama güzelBeğendim

Alıntı: CU_GS7  
Bu konular için artık ankete gerek yok, ati mi nvidia mı, intel mi amd mi gibi; çünkü herkes profilinde sistem özelliklerini seçip yazabiliyor..
Anketi açan kişi ya da merak edenler kişisel sayfalara bakabilirler..
Foruma yeni katılan bu anket özelliğini  kullanmak için-forum genel kuralları içinde olmak kaydıyla- üyelerden icazet alınması gerektiğini bilmiyordum.Gülümseme
Ayrıca yazdıklarının mantıklı bir yanı yok.Her üye sistem özelliklerini ve hangi işletim sistemini kullandığını kişisel sayfasına yazmıyor.Ola ki yazsa bile bunu merak eden biri ne yapacak,bütün forum üyelerinin kişisel sayfasını açıp elinde kalem kağıt bunları mı not alacak?
Eğer bu anket özelliğinin cıvıması(Ne demekse?) istenmiyorsa tıpkı blog yazılarına yapılan yorumların yönetici onayından sonra yayımlanması gibi anket konusu açıldığında aynı prosedür işletilebilir.Tabii bu da forum denetmenlerinin tasarrufunda olan bir şeydir.
Selamlar

Hiper£l£v£nKids
01-07-2009, 16:15   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

Ben önermiştim bunu (: Benim başlıkta söylemişti, foruma yeni tasarım yapacağını, bak yeni tasarım geldi bile..

yaman 93
01-07-2009, 22:09   |  #28  
yaman 93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
137 mesaj

çok güzel bir özellik olmuş daha çok kullanıcıya ulaşacağına inanıyorum chip forum'un