Oyun ismini hatırlamıyorum.

Merto858
26-03-2021, 06:12   |  #1  
Merto858 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese selamlar öncelikle benimde 2007-2008 zamanlarında oyun dergilerinin dvdleri olurdu böyle chip online yada pc world gibi elimde bir dvd vardı içinde 3000 tane oyun vardı hepside küçük oyunlar benim aradığım oyun pixel art tarzında rol yapma oyunu idi oyunda haritalar vardı ilerlerken altıgen basamaklara tıklayarak ilerliyoduk elimizde kılıç var yanımızdada süvari tarzında askerler oluyordu gittiğimiz bölgelere göre düşmanlar çıkıyordu mesela ormana daldığımızda elfler çıkıyordu elfler kendi bölgelerinde bize daha fazla vuruyordu aynı şekil mağaralardada goblinler troller vs vardı.Saldırma animasyonları sıradandı yani düşmana tıkladığımızda üstüne gidiyor düz vuruş yapıyordu.Oyunun hikayesinde dostumuz olan birinin kızını kurtarmak amaçlı düşmanları yara yara onu bulmaya çalışıyorduk hatta en sonunda mağarada goblinlere kapıştıktan sonra bir hapishanede buluyorduk bazen yanımızda güçlü süvariler oluyordu bunlar daha çok kral dediğimiz adamlar oluyordu.Oyunun hatırlanması zor biliyorum ama şansımı deniyim belki biriniz bilir.Dediğim gibi oyun eski dergi dvd lerin içinden çıkmıştı.

DEMRA
26-03-2021, 09:45   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Abim ben onun çim biçip hazine avlayanı var birde asansör oyunları vardı esk,i nokialarda birde ilk silah oynum win 7 veya win eskilerde kalama oyunum du daha sonra format atılınca tamamen gitti