sizin gorusleriniz nedir ?

can_n01
25-12-2006, 18:34   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

arkadaslar konunun basligi biraz garip oldu  acele ile yazdim

ben simdi zone alarm internet suit kurdum antivirus firewall pro, anti-spy ,popup ,mail tarayisi,IM security,  her bisey var icinde ama bunu kurmadan once

ANTIVIR AVIRA vardi ondada memmunum ama zone alarm security suit daha cazip geldi avirada internet korumasi sagliyo gelen viruslere karsi koruyo zone alarmda

bide avast var ama o yuklu degil oda ayni isi goruyo ama karar veremedim

zone alarm security suit mi?

avast+ad-ware personelmi?

yoksa antivir+ad-ware personel+a-squared mi?

a-squared cok iyi bi antivirus su anda uptadeleri tam ve tam tamina 573.319 virus taniyo trojan dialer spy worm

a-squared  internetten gelenlere karsi tam koruma saglamiyo arkaplanda calismiyo ama baya bi virus taniyip siliyo

hangsi dursun sizce bilgisayarda

kaspersky demeyin lutfen onerilerde
Gülümseme
veya daha iyi secenekler varsa onlarida sunarsaniz iyi olur
tesekkurler

Son Düzenleme: can_n01 ~ 25 Aralık 2006 18:47
tolga2207
25-12-2006, 19:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
793 mesaj

Forumda antivirüs yazılmınızı test edin başlıklı bir konu vardı. Oradaki dosyayı talimatlara uyarak bir tarat bakalım. Bir de ne tür sitelere girdiğin önemli. Crack, warez sitelerine çok giriyorsan sadece antivirüs değil firewall ve antispy programları da önemli. Bana sorarsan en güzel kombinasyon;
NOD32 + Comodo Personal Firewall + Spyware Doctor. Belki daha iyileri de vardır ancak ben bunları kullanmaya alıştığım için ve istediğim güvenliği sağladığı için bırakmak istemiyorum.