Video Kameradan Anlık Direkt Sunucuya Upload?

mistik0x7c5
05-10-2010, 03:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar benim bir düşüncem var ama bu dediğim olayı gerçekleştiren bir zamazingo mevcut mu onu öğrenmek istiyorum.HD Kayıt yapan bir video kamera çekimi direkt anlık olarak belirlediğim hosta upload edecek.(*.flv,*.avi,*.mpg format farketmez.) Böyle bir alet mevcut mudur? Broadcasting olayı diyebiliriz.Mevcut bağlantısını wireless bağlantıdan hatta 3G ile sağlaması lazım doğal olarak.Malum heryerde ethernet girişli internet seçeneği bulamayız.

Ya da bu dediğim amaca ulaşabilceğimiz başka alternatif yöntem varsa ondanda bahsedebilirsiniz arkadaşlar.Yeterki HD Video kayıt anlık olarak istediğim bir sunucuya yüklensin.

Bu dediğim olayı gerçekleştirecek aletin varlığını merak ediyorum.Sınır tanımaz günümüz teknolojisinin böyle bir amaca yönelik hizmet veren zamazingoyu arz ettiğini düşünüyorum.Umarım yanılmam.

İlgilenen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 05 Ekim 2010 10:29
Atilla Sarıtaş
05-10-2010, 04:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

3G'nin upload hızı normal internet'in upload hızından daha fazla ama aradaki ping o açığı kapatıyor zaten. Normal görüntü aktarırsın ama HD çok zor.

mistik0x7c5
05-10-2010, 13:58   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

HD Görüntüden vazgeçtim normal kalitede videoda olsa mümkündür.Var mıdır peki böyle?

Atilla Sarıtaş
05-10-2010, 21:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Sana bi tavsiye maç saatlerinde Justin.tv'yi aç maç yayını yapan bi adam mutlaka vardır mesela günün lig maçını arama motoruna yaz sağ ve kanala gir sağ tarafta sohbet penceresi var orda yayını yapan adminden bilgi alabilirsin.
Not : Justin.tv web sitesidir. Uydu da felan aramayın :) 

teknolojide
15-11-2010, 17:37   |  #5  
Taze Üye
14 mesaj

justin in yayınıda iyi değil :D