virüs bilgilerimi sildi nasıl geri getirebilirim

HFMSN
03-02-2009, 09:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İŞ YERİNDE KULLANDIĞIM BİLGİSAYARIMA VİRÜS GİRDİ C KLOSÖRÜNE ZARAR VERMEDİ AMA D KLASÖRÜNDE NE VARSA GİTTİ D KLASÖRÜNDEKİ VERİLERİ NASIL GERİ KAZANABİLİRİM TEŞEKKÜR EDERİM.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 03 Şubat 2009 09:51
viking20
03-02-2009, 09:51   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

(topluca)

Özel olarak
I-Active@ UNDELETE-Data Recovery v.7.0

[Silinmiş, bozulmuş ve formatlanmış partisyonlardan da veri kurtarabilme]
II-"GetDataBack".FAT32,NTFS,Linux harddisk biçimleri için ayrı ayrı kurtarma seçenekleri var.Windows95/98/ME, Windows NT, W2K, Windows XP, Vista işletim sistemlerini destekliyor. 3 adımda kurtarma işlemini gerçekleştiriyor. Her türlü uzantıyı kurtarabilirsiniz;daha doğrusu klasörleri olduğu gibi getirdiği için içinde ne varsa hepsini görebilir ve kopyalayıp başka bir yere alabilirsiniz.

D sürücüsündeki veriler silindi==>  
[problemi çözdüm arkadaşlar getdataback diye bi programla. Verileri de zarar görmeden kurtardı neyseki.İlginize teşekkürler...](Alıntı)
-----
III-Silindi sandığınız verileri geri getirdik!

------
IV-silinen dosyaları %100 kurtarma
EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır. Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır.
Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz. Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu. İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor.
Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor. Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz
Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim.(Alıntı)

Son Düzenleme: viking20 ~ 04 Şubat 2009 22:16
manager817
03-02-2009, 10:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
205 mesaj

Bu programlardan free olanını seçmelisiniz, aksi takdirde program sislinmiş verilerinizi bulur geri getirmede ücretli oldukları için geri getirmez.

Kapalı Hesap (101323)
04-02-2009, 21:40   |  #4  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

virüslerin çoğu  bildiğim  kadarıyla  veri  silmez  gizler  klasör  seçeneklerinden gizli dosyaları  aç  sistem  dosyaları  görüntüle korunan işletim  sistemi  dosyalarını  aç  hepsi  gözükür

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (107601) ~ 04 Şubat 2009 21:41