winrardan içeriğin görüntülenmemesi

orhan salman
01-04-2010, 03:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Asus XP AMD Athlon(tm)64X2 DualCore Processor 4400+2.21 GHz 1.87 GBRAM
selam arkadaşlar çözemedim: yüzlerce benzer rar dosyamda çıkarırken sorun olmazken çok nadir bazı film veya uygulama içeren rar dosyalarımı winrarla açtığımda winrarın boş bir sayfası çıkıyor (fakat arşiv hasarı, crc hatası,tanımlanamayan arşiv sonu vs..yok) fakat içeriği winrardan klasöre çıkarırsam filim veya uygulama gözüküyor ve kullanabiliyorum, önceden böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım winrarı silip tekrar kudum değişik sürümü kurdum o dosyalarda yine aynısı oldu, pc virüs yönünden temiz gözüküyor, acaba donanımımdamı bir hata veya eksik var ?

orhan salman
01-04-2010, 12:26   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

evet değerli rootorigin 7z eskiden kullandığım bir programdı hatırlattıgın için teşekkürler kurdum denedim ve bu sefer işin ilginç tarafı boş sayfa çıkmadı film içeriğini dosyayı gösterdi ve fakat bu dosyayı mp classicten başlayıp vlc ye kadar her playerle açmayı denedim yine olmadı ancak dosyayı 7z den çıkarınca okuyabildim dosyayı hemde bütün playerlarımla (klm codec im var) sanırım sıkıştırmayla ilgili bir sorun olsa gerek ne yapalım bende dosyaları winrardan veya 7z den çıkarır öyle izlerim.. teşekkürler...