Yandex'den Fenerbahçelilere özel hizmet

CHIP Online
20-11-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Giderek büyüyen arama motoru Yandex, bize özel verdiği hizmetlere bakın şimdi hangi hizmeti kattı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yan ... l-hizmet_37082.html

Fenerbahçe Spor Kulübü, Yandex ile önemli bir işbirliğine imza attı. Söz konusu işbirliği, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Yandex Türkiye CEO'su Bogdan Wisniewski eşliğinde, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde gerçekleştirilen imza töreninde duyuruldu .Fenerbahçe'nin milyonlarca taraftarı, bundan böyle merak ettikleri tüm soruların cevaplarını kendileri için özel olarak hazırlanan &lt;span style="text-decoration: underline;">;</span> web sitesi üzerinden, ya da kulübün resmi sitesi &lt;span style="text-decoration: underline;">;</span> üzerinde yer alan özel arama çubuğunu kullanarak bulabilecekler.


Fenerbahçelilere özel olarak tasarlanmış sitede, taraftarlar, takımları ile ilgili en güncel haberlere, ekonomi, trafik ve hava durumu gibi anlık bilgilere, Süper Lig puan durumuna ve maç programına tek bir sayfadan ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca kulübün diğer web sitelerine bağlantılar da bulunuyor.


Fenerbahçe taraftarları çok yakında Yandex teknolojileri ile hazırlanan "fbyandex.com.tr" uzantılı e-posta adreslerini kullanmaya başlayabilecek...


Fenerbahçeliler, Yandex'in teknolojik altyapısıyla hazırlanan fbyandex.com.tr uzantılı e-posta hesaplarını alarak çok yakında kullanmaya başlayabilecek; bu sayede sınırsız kapasiteli e-posta kutularına sahip olacak ve 3GB'ye kadar boyutta dosya iletileri gönderebilecekler.


Tüm Konu: Yandex'den Fenerbahçelilere özel hizmet

Kaynak: www.chip.com.tr