Yine Ekran Çizgili

KullanıcıSorunu
17-02-2014, 18:45   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

Öncellikle iyi günler ,

Vatandan toplama bilgisayar (toplama) yaptırmıştım . Bana renkli ekran ve renkli çizgiler çıkartıyordu . Bunun üzerine vatana gittik . Verdik bilgisayarı . Ekran sorunu çözüldü dediler gittik aldık . Bu seferde adam akıllı takmamışlar ekran kardını . Ertesi gün taktırdık . Sonra yine ekran sorunu çıktı 'oldu' dediler gittik . Alırken ramların bir tanesi görünmediğini gördüler . 2 Gün sonra aldık . Ana kardı çıkartıp baştan monte etmişler . Ve yine çizgili ekran . Bunu 3 kez yaptı . İlkinde fotoshoptaydım . İkincisinde google . Üçüncüsünde LoL maçı atıyordum . Yeter artık toplattığımdan beri 3 ay kullandım . 2.5 ayıda vatanda geçti . Artık çözüm istiyorum . Sorun :

Sistem :

Ekran Kardı : HD7850

Ram (2X4) : KINGSTON Kit Of 2

Ana Kart : Asus M5A97 EVO R2.0

Güç : Corsaır Modeli Unuttum Ama Fazla Havalandırmalı :

Kasa : Corsaır CX600 ( 600 W )

Monitör : AOC ( e2450swdak )

DiamondMines
20-02-2014, 18:38   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: KullanıcıSorunu  
Öncellikle iyi günler ,

Vatandan toplama bilgisayar (toplama) yaptırmıştım . Bana renkli ekran ve renkli çizgiler çıkartıyordu . Bunun üzerine vatana gittik . Verdik bilgisayarı . Ekran sorunu çözüldü dediler gittik aldık . Bu seferde adam akıllı takmamışlar ekran kardını . Ertesi gün taktırdık . Sonra yine ekran sorunu çıktı 'oldu' dediler gittik . Alırken ramların bir tanesi görünmediğini gördüler . 2 Gün sonra aldık . Ana kardı çıkartıp baştan monte etmişler . Ve yine çizgili ekran . Bunu 3 kez yaptı . İlkinde fotoshoptaydım . İkincisinde google . Üçüncüsünde LoL maçı atıyordum . Yeter artık toplattığımdan beri 3 ay kullandım . 2.5 ayıda vatanda geçti . Artık çözüm istiyorum . Sorun : 

Sistem :

Ekran Kardı : HD7850

Ram (2X4) : KINGSTON Kit Of 2

Ana Kart : Asus M5A97 EVO R2.0

Güç : Corsaır Modeli Unuttum Ama Fazla Havalandırmalı :

Kasa : Corsaır CX600 ( 600 W )

Monitör : AOC ( e2450swdak )

Sistemin fena değil o Vatan'dan tüm hakkını aramalısın. Git sistemi geri ver ve senin yanında test yapsınlar veya sorun olan parçayı değiştirsinler. Garanti süresi var her parçanın hakkını bence kullan geç olmadan bir yerde donanım sorunu yaşıyor olabilirsin OS de sıkıntı yoksa.