Bu telefonlardan uzak durun!HTC 7 Trophy

1 / 11

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

HT7 Trophy'nin hemen hemen bütün fonksiyonları Galaxy S veya herhangi bir Androidden hızlı çalışıyor, yanlış bilgilendirme olmuş sevgili Chip.

Açılma, kapanma süreleri ve menülerdeki tepkiler dahil Galaxy S'den hızlı bir alet.

Nesnellikten uzak tamen kişisel içi boş yorumlara sahip bir değerlendirme olmuş. Sadece bu telefon değil hepsi öyle...

direkt hepsine nokia yazın :)

Hekes kendi sattığını met etmiş :)

"Tarayıcı, posta gibi uygulamaların başlatılması 2 saniyeyi buluyor." çok yavaş bir süremi sizce. Bende htc touch2 var opera 15 sn de açılıyor :). 2sn bence süper.

samsunglara hiç laf yok demi herbiri dört dörtlük telefonlar.
her markanında mutlaka eksileri var eğer eksileri araştırıyorsanz tarafsız araştırn biizde itibar gösterelim göz boyamayın kardeşim

Sen de yorum yaz

HTC 7 Trophy

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone 7'li telefon henüz tam anlamıya satışa sunulmuş değil. Okuyucularımız tarafından da pek sorulan ve araştırılan bir telefon değil 7 Trophy... Ama tabi bu da nedensiz değil, çünkü WP7'nin bir çok kusuru bulunuyor. Örneğin genişletilebilir bir hafıza bulunmuyor ve eş zamanlamalar sadece program üzerinden oluyor. Tarayıcı, posta gibi uygulamaların başlatılması 2 saniyeyi buluyor. Bu diğer telefonlar ile karşılaştırıldığında çok fazla bir süre.

Alternatif : Samsung Galaxy S
Güzel, hassas dokunmatik ekranlı, ve tam multimedya güçlü bir telefon mu istiyorsunuz? O zaman Samsung Galaxy S'i düşünebilirsiniz. Ortalama 1.300 liralık fiyatı, 4 inçlik ekranı ve uygulamalarla geniştletilebilir bir Android işletim sistemi bulunuyor. Google Maps ile bir navigasyona da sahipsiniz. 5 MP'lik kamerası ile de HTC 7 Trophy'nin açık ara önünde.