LG G4 incelemesi LG G4 testte!

LG'nin "gerçek deri kaplamalı" yeni amirali G4 testte!

CHIP Test Merkezi Ercan Uğurlu
CHIP ONLINE Notu
90
 • Kullanım (%30)88
 • İnternet (%20)97
 • Multimedya (%20)87
 • Telefon Fonksiyonu (%10)96
 • Fiyat / Performans (%20)90
Satın Al
 • Zengin görüntü sunan ekran
 • Deri kaplamalı tasarım güzel görünüyor
 • Çok yönlü kamera
 • Gün ışığında harika fotoğraflar
 • Genişletilebilir hafıza
 • Çıkartılabilir batarya
 • Başarılı performans
 • Pil ömrü
 • Gelişmiş güç tasarruf modu yok
 • Tasarımıyla metalik tasarımın gerisinde
 • Parmak izi sensörü yok
 • Dahili kablosuz şarj özelliği yok

Tanıtımını geçtiğimiz Mobil Dünya Kongresi'nde beklediğimiz, ancak bizi bir süre daha bekletmeyi sürdüren LG'nin yeni amirali geçtiğimiz günlerde sonunda tanıtılmış ve biz de tanıtımını sizlere canlı yayınla aktarmıştık hatırlarsanız. Çok geçmeden elbette G4'ü test merkezimize konuk ettik. Hemen bakalım, LG'nin yeni amirali bizlere neler sunuyor?

Tasarım detayları

LG'nin yeni amirali G4, çok farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Deri kaplamalı olarak gelen G4, tamamen el işçiliğiyle üretilen gerçek deri kaplamasıyla fazlasıyla dikkat çekici. Telefonu elinizde tuttuğunuzda edindiğiniz his de gerçekten memnun edici. Bize gelen modeliyle kahverengi deri görünümünde olan telefon, ayrıca farklı renk seçeneklerinde deri arka yüzeyle de kullanıcılarla buluşuyor. Öte yandan deri malzemeli tasarımdan hoşlanmayanlar için seramik beyaz, metalik gri ve parlak altın renklerinde plastik arka kapaklı modelleri de mevcut.

LG G4 diğer amirallerden farklı olarak arka kapağını çıkartabileceğiniz bir cep telefonu. Ayrıca bataryayı da değiştirebiliyorsunuz. Özellikle bataryanın değiştirilebilir olması, telefonun önemli artıları arasında bulunuyor. G4'ün arka kapağını kaldırdığınızda altında microSD ve SIM kart slotlarını görebiliyorsunuz.

Telefonun tasarımından bahsetmeye devam edecek olursak elbette LG'nin iyice benimsediği kavisli yapısını konu alabiliriz. LG'nin diğer modellerinde de sunduğu gibi yine hafif kavisli yapıda bir tasarıma kavuşturulmuş olan G4, içbükey bir ekranla geliyor. Böylece ekranı yüzüstü masaya yatırdığınızda, ekranın kavisini görmeniz mümkün. Bu kavisli yapının en büyük artısı, telefonu yere düşürdüğünüzde ekranın kırılma ve çatlama riskinin azalması oluyor elbette.

G4'ün ağırlığı 155 gram, kalınlığı ise 9.8 mm. Özellikle 6.8 mm'lik Galaxy S6 ile yan yana getirdiğinizde G4'ün daha kalın olduğu görülüyor. En kalın olduğu oval sırt kısmında 9.8 mm'ye ulaşan G4,  kenarlara doğru ise inceliyor. Bu da telefonu elinizde tuttuğunuzda oldukça inceymiş izlenimi edinmenizi sağlıyor. O nedenle G4'ü çok kalın bulduğumuzu söyleyemeyiz doğrusu. Aklımıza takılan tek şey, bazı kullanıcıların G4'ü fazlasıyla geniş bulacağı. Boyut itibariyle G3'ten biraz daha genişçe olan telefon, bu anlamda dikkat çekiyor.

Telefonun üst kısmında kızılötesi verici yer alıyor. Bununla G4'ü bir uzaktan kumanda olarak kullanmak mümkün. Sol ve sağ kenarlar boş, alt kenarda da kulaklık ve microUSB noktası bulunuyor. G4'te de güç ve ses butonları arka yüzde yer alıyor elbette. Yerleşim itibariyle arka kameranın hemen altında bulunan tuşlar G3'ten alıştığımız gibi. Tam işaret parmağınızın altına oturuyor ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Tasarım noktasını geride bırakmadan önce bir yorumda bulunmamız gerekirse, telefona deri görünümün kazandırılmış olmasının, sıradan plastik malzemeye göre bir tık daha iyi görünmesine katkı sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat açıkçası G4, tasarım noktasında metalik malzemeli rakipleri kadar iyi bir izlenim bırakmıyor. Ayrıca bir detay daha verecek olursak, arka yüzeydeki malzemenin gerçek deri olmasından dolayı, tırnağınızı üzerinde biraz sertçe gezdirdiğinizde iz kaldığını görmeniz mümkün.

Ekran

LG G4'ün ekranı, en çok dikkat çeken yönleri arasında görünüyor. 5.5 inç boyutunda olan ekran, G3'le bir noktaya kadar büyük benzerlik gösteriyor. Ekran yine aynı boyutta ve 1440x2560 piksel, yani 2K görüntü sunuyor bizlere. Öte yandan G3'ün en iddialı olduğu 538 ppi değerindeki piksel yoğunluğu da G4'te arttırılmamış. Buna Corning Gorilla Glass 3'ü de ekleyelim. G3'ün ekranı zaten harikaydı, G4 de onun yolundan gidiyor. Fakat bazı noktalarda G3'ten çok daha iyi bir ekranla karşı karşıya olduğumuzu da belirtelim.

LG G4'te Quantum IPS panel kullanıyor. G3'te True HD IPS panel varken, G4'te yeni panele geçilmiş ve bu panel bize daha zengin renkler sağlıyor. G3'e oranla yüzde 20 daha zengin renk ve yüzde 25 daha yüksek parlaklık sunan ekran, kontrastıyla ise gerçekten etkileyici.

Arayüz

LG G4'te arayüz de artık daha sade, daha güzel bir görünüm sunuyor. UX 4.0 sürümüne güncellenen arayüz, yeni özellikleri de beraberinde getiriyor elbette. Geliştirilen kullanıcı deneyimi ile daha algısal bir yaklaşım sunan UX 4.0, LG Optimus G'den bu yana bir hayli sınıf atladı. G'de Quick Memo ve Qslide gibi özellikleri gördüğümüz UX, her yeni modelle güç topladı ve şimdi de bunlara Hızlı Çekim, Üç Çekim modu, Smart Settings, Akıllı Bildirim gibi kullanışlı özellikler de geldi.

Bunlar arasında Hızlı Çekim modu, ekran kapalı bile olsa, telefonun arkada yer alan ses azaltma tuşuna basarak hemen kamerayı aktif hale getirebilmenize ve fotoğraf çekebilmenize olanak tanıyor. Akıllı Bildirim ekranı da son zamanlarda diğer amiral ceplerde de gördüğümüz cinsten. Önemli uygulamalardan gelen bildirimleri tek ekranda gösteriyor ve size günlük kullanımınıza ilişkin tavsiyelerde bulunuyor.

Yine bir diğer gelen yenilik olan Smart Settings ile konum belirleyerek evdeyken, işteyken veya dışarıdayken telefonunuzun ses profillerini, Wi-Fi ve Bluetooth gibi profillerini otomatik ayarlanması sağlanıyor.

Ancak gelen yeniliklerin en dikkat çekeni kamera arayüzüne eklenen üç çekim modu. Az sonra kameradan bahsederken de değineceğimiz bu özellikle birlikte, kamera kullanımı fazlasıyla detaylı hale geliyor.

Android 5.1 işletim sistemiyle çalışan G4'ün daha önce incelediğimiz HTC One M9 veya Samsung Galaxy S6'da olduğu gibi bir tema desteği bulunmuyor. Ayrıca güç tasarruf konusunda da çok geniş seçenek sunmuyor. Standart bir güç tasarruf modu bulunan G4, rakipleri gibi telefonu tamamen "siyah – beyaz" hale büründüren bir moddan yoksun. Ancak burada bir oyun optimizatörü bulunuyor. Dileyen kullanıcılar bu özelliği açarak, telefonun oyunlarda video kalitesini otomatik şekilde ayarlamasını ve böylece pil tasarrufu yapmasını sağlayabilirler.

LG G4'ün teknik kadro, kamera ve performans noktalarına geçmeden önce değinmemiz gereken bazı noktalar daha var. Bunlar arasında G4'ün herhangi bir parmak izi tarayıcıya, hızlı şarj ve dahili kablosuz şarj gibi özelliklere sahip olmaması yer alıyor.

Teknik kadro ve performans

LG G4, işlemci hanesinde Qualcomm Snapdragon 808 yonga setini bulunduruyor. Bu anlamda diğer amirallerden fark yaratan G4, ilk Snapdragon 808'li model. Rakipleri gibi 8 değil, 6 çekirdekli iki işlemciden oluşan bu yonga, bize 2 çekirdekli 1.8 GHz hızında Cortex A57 ve 4 çekirdekli Cortex A53 işlemcilerini sunuyor. 8 çekirdekli rakipleri karşısında performans konusunda geriden geleceği açık olan G4'ün kıyaslama tablolarına az sonra bakacağız.

Yine Adreno 418'le bir tık geriden seyreden G4, RAM konusunda 3 GB kapasite sunuyor bizlere. Tek kapasite seçeneğiyle gelen G4, 32 GB'lık dahili hafıza getiriyor. G3'te iki farklı kapasite seçeneği mevcuttu hatırlarsanız. microSD noktasına gelirsek, endişe etmeye gerek yok zira LG G4, tam 128 GB'lık microSD kart desteği sunuyor ki bu gerçekten önemli bir artı demek.

Şimdi G4'ün yaptığımız testler neticesinde aldığı sonuçları, rakipleriyle rekabetini ortaya koymak üzere sizlerle paylaşalım.


Multimedya ve kullanım

G4'ün sentetik test sonuçlarının ardından genel kullanım performansına değinebiliriz. Öncelikle hemen söyleyebiliriz ki arabirim kullanımı tamamen akıcı. Kullandığımız süre boyunca herhangi bir takılmayla karşılaşmadık. Elbette uzun kullanım testleri sonucu fikrimiz değişebilir. Çok sayıda uygulama yükleme sonrası eğer telefonun şiştiğini düşünürseniz arabirimde yer alan Smart Cleaning'le telefonda yer alan gereksiz dosya artıklarını temizleyebilirsiniz.

G4'ün klavyesi de sıkıntı yaratmayacak cinsten. Dileyen kullanıcılar elbette farklı klavye seçeneklerini yine indirebilirler. Ancak klavyenin gerek tahmin yeteneği, gerek Swype performansını beğendik.

G4'ün oyun performansından bahsedecek olursak, her ne kadar grafik performansıyla -sentetik test sonuçlarına da yansıdığı gibi- rakip amirallere göre bir tık geride seyretse de, deneyim noktasında bunu çok hissedeceğinizi söylemek zor. Biz incelememiz süresince gerek Real Racing 3, gerek Modern Combat 5: Blackout testimiz sırasında fazlasıyla akıcı bir deneyim elde ettik.

Son olarak LG G4'ün hoparlörlerinden de bahsedelim. Açıkçası G4'te One M9'daki gibi bir hoparlör bekleyen kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayabilirler. Elbette ses kalitesi fena değil, fakat bir One M9'daki kaliteyi G4'te göremiyorsunuz. Bu anlamda G4'ün ses performansı olarak Galaxy S6 ile benzer olduğunu söyleyebiliriz.

Batarya ve sıcaklık

LG G4'ün bataryası 3000 mAh kapasitesinde. Bu anlamda G3'le aynı bataryayı kullanan G4, ayrıca bataryayı değiştirilebilir olarak sunmasıyla da rakiplerinden avantaj yaratıyor. S6'daki batarya kapasitesi 2550 mAh, S6 Edge'deki kapasite 2600 mAh ve One M9'daki batarya kapasitesi ise 2840 mAh olarak karşımıza çıkıyordu hatırlarsanız. G4, kapasite olarak bu üç modele göre belki daha geniş fakat diğer yandan hızlı şarj ve dahili kablosuz şarj gibi özellikler getirmiyor. Öte yandan ultra güç tasarruf modunu da G4'te göremiyoruz. Yine de düşük güç tüketim iddiasındaki işlemcisi iyi iş görüyor ve G4, rakipleriyle olan yarıştan çok kopmuyor. Telefonla günü çıkartmanız mümkün.

Yaptığımız testlerde aldığımız sonuçlara göre G4, video oynatımıyla 9 saat civarı bir süre sonra pilini tamamen tüketiyor. Bu anlamda S6 ve S6 Edge'i geriden takip ediyor. Öte yandan orta halli kullanım senaryosuyla yine 9 saati yakalamak mümkün. Fakat telefonu yoğun olarak kullandığınızda 6 saat civarında pil ömrünü tüketebiliyorsunuz ki, bu da bizi pek mutlu etmiyor açıkçası.

Telefona uyguladığımız Geekbench pil testinde ise aldığı sonuç 5 saat 32 dakikaydı. Bu da S6'nın 6,5 saatlik performansının gerisine düşmesine yetiyor.

Son olarak LG G4'ün ısı durumundan da bahsedelim. Hemen söyleyebiliriz ki G4, One M9 kadar ısınmıyor. Arka yüzeyin deri kaplamalı olması, ısıyı metalik malzemeden daha iyi çevreliyor. Örnek vermek gerekirse stres testine soktuğumuzda 15 dakika sonunda 46 dereceye ulaşan G4, aynı testte yaklaşık 5 dakika süre sonunda 48 dereceye erişen One M9'dan iyi seviyede olduğunu böylece gösteriyor.

Kamera

Gelelim LG G4'ün çok konuşulan kamerasına. G4'ün arka kamerası 16 MP, ön kamerası ise 8 MP. Bu da 13 MP'lik G3'ün arka kamerasının ve 2.1 MP'lik ön kamerasının daha gelişmiş şekliyle karşımıza çıktığını gösteriyor. Elbette iş burada bitmiyor. G4, ayrıca G3'ün f/2,4 diyafram açıklığını da f/1,8'e düşürüyor. Bu da düşük ışıklarda daha yüksek performans demek.

Kamerada yine güncellenen özellikler arasında optik imaj sabitleyici bulunuyor. OIS 2.0'la birlikte sallanmalara karşı iki kat daha dirençli yapıya bürünen kamera, bu sayede hareketli anlarda fotoğraf çekerken veya video kaydı yaparken, titrek görüntülere dirençli yapıya kavuşmuş.

G4'le yaptığımız fotoğraf çekimlerinde özellikle gün ışığında keskin detayların ortaya çıktığını gördük. Özellikle iPhone 6 ile Galaxy S6'nın kameraları dikkate alındığında G4'ün gün ışığında daha net fotoğraflar çektiğini söylemek gerek. Düşük ışık koşulları altındaki fotoğraflarda hala biraz daha çalışılması gerektiğini düşünüyoruz. Düşük ışık koşullarında otomatik modda belki fena olmayan fotoğraflar yakalanabiliyor, ancak arayüze eklenen manüel çekim moduyla bunu aşmak mümkün. Bu mod o kadar detaylı biçimde hazırlanmış ki, telefona profesyonel çekim özellikleri kazandırıyor. Bu noktada flaştan da bahsetmek gerekli. G4'ün iki tonlu flaşı oldukça güçlü ve gece çekimlerinde yakından çektiğiniz fotoğraflarda flaş patlaması belirgin biçimde ortaya çıkıyor. O nedenle mesafeyi iyi ayarlamanız gerekli.

LG G4, RAW desteğini bizlere getiriyor. Şimdilerde One M9 da yazılım güncellemesiyle RAW desteği vermeye başladı. Öte yandan S6 ve S6 Edge'e de RAW desteğinin yakın zamanda eklenmesi bekleniyor.

Örnek fotoğraflar

Özetle

Sonuç olarak toparlayacak olursak, uzun zamandır beklediğimiz LG G4, beklediğimize değen bir model olmayı başarıyor. Deri kaplaması ve kavisli yapısıyla rakiplerinden fark yaratan telefonun, tasarım olarak metalik malzemenin görünümü kadar çekici olduğunu söylemek zor. Fakat elit olduğunu da belirtmek gerekli.

Telefonun ekranı ve arabirimi gerçekten başarılı, performans konusunda da rakip amiraller kadar iddialı bir model olmuş G4.

G4'ün gözle görülür en büyük handikaplarından biri ise pil ömründe ortaya çıkıyor. Telefonla günü çıkartıyorsunuz belki ama yoğun kullanımlarda telefonu gün içinde şarja bağlamanız gerekebilir, şimdiden uyaralım.

Kameraya dönersek, özellikle eklenen manüel çekim moduyla iyi sonuçlar almak mümkün. Özellikle gün içinde çekeceğiniz fotoğraflardan fazlasıyla memnun kalacaksınız diye düşünüyoruz, ancak arabirim daha kolaylaştırılabilirdi kanaatindeyiz.

Öte yandan G4'te herhangi bir parmak izi okuyucu, dahili kablosuz şarj ve suya koruma gibi özellikleri göremiyor olmamız da üzücü elbette.

Son olarak gelen bilgilere göre G4'ün fiyatının 2400 TL dolaylarında olması bekleniyor. Eğer sürpriz olmaz da fiyat daha üst seviyelere tırmanmazsa G4'ün rakipleri arasında iyi rekabet edeceğini düşünüyoruz. Özellikle tasarımıyla farklılık yaratan G4'ü yakından incelemekte yarar var.

Kimler Almalı

LG G4, deri kaplamalı tasarımıyla farklı bir model sahibi olmayı isteyenlere hitap ediyor. Üst segment rakipleriyle iyi bir mücadele gösteren G4, geniş kamera seçeneklerine sahip olmak isteyen kullanıcılar tarafından da incelenebilir.

LG G4 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli LG G4
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 90
Üretici LG
Firma LG     (212) 222 61 44
İşletim Sistemi Android 5.1
İşlemci Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808
Çekirdek (CPU) 6
Ekran Teknolojisi Quantum IPS
Ekran Boyutu 5.5 inç
Ekran Çözünürlüğü 1440 × 2560 px
Grafik İşlemci Adreno 418
Bellek (RAM) 3 GB
Dahili Depolama 32 GB
Arttırılabilir Depolama 128 GB
Ön Kamera 8.0 MP
Arka Kamera 16 MP
Çift Hat Yok
Wi-Fi Var
NFC Var
GPS Var
LTE (4G) Var
HDMI (MHL) Yok
Bluetooth Var
FM Radyo Var
Bekleme Süresi 375:00 saat
Konuşma Süresi 10:00 saat
Boyutlar 76 × 148 × 9.8 mm
Ağırlık 155 gr.
Satın Al

Alternatifleri

LG G4'e alternatif olarak elbette Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve HTC One M9'u önerebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 126 Yorum

Batarya g2 deki gibi 3000mah. G2 hala lider bence.

@08 Mayıs 2015 06:50 Telefonun kesin G2 senin

@08 Mayıs 2015 06:50 v 9 a 93 oran vermısler buna 90 bence adamlar haklı. En iyisi v9...

2.400 fiyata gelirse zor, oje sürmediğim sürece de deri kaplama kullanacağımı zannetmiyorum. Muadillerinin gerisinde kalmış.G3 'ü kablosuz şarjı kamerası ve ekranı daha da çoğu iyatının da uygun olması sebebiyle tercih etmiştim.Ama değiştirmeye değmez g3 ile devam

@08 Mayıs 2015 11:39 kablosuz şarj benim teldede var ama kullanmıyorum gerekte yok zaten bir kablosuz şarj cihazı 200 lye yakın bir fiyatı var ve sonuçta oda pirize bağlı olacak çokta luzumlu değil

Özellikleri cazip görünse de, hiçbir şekilde alınası bir telefon değil. Tamamen göz boyamaya yönelik bir model daha. Pili bile adam akıllı dayanmıyorken ne yapayım böyle telefonu. Benim telefonumun pili (oyun oynamıyorum yalnız !) 2 gün çok rahat gidiyor bana. Kaldı ki baya sıkı biçimde internetini kullanıyorum. Zaten kullanmasam 1 hafta gider herhalde :)

@08 Mayıs 2015 14:29 telefonun nedir kardeş

@08 Mayıs 2015 14:29 Telefonun android olduğunu varsayarak söylüyorum. 1 hafta giden android yookkkk

@19 Mayıs 2015 23:51 Muhtemel odur ki birçok android telefon kullanmassan (stand-by) 1 hafta gider.

@08 Mayıs 2015 14:29 telefonun ne?

@08 Mayıs 2015 14:29. Lg g4 kullanıyorum. Oyun oynuyorum. Nete giriyorum. Pili 2 gün cok rahat yetiyor bana sen neyin kafasını yasıyorsun. Seninki oyun oynamadıgın halde 2 gün yetiyormus. Boş konuşma.

@02 Kasım 2015 17:59 aha bak gördük fiyatı yarı yarıya düştü.bu telefon çok tutmadı

@14 Mart 2016 23:33 al o zaman kardeşim yarı yarıya düştüyse değerlendir bu fırsatı

iyi ki g3 almışım... g4 kof çıktı

Tamamda lg g4 de smartworld uygulaması yokmu çünkü lg g3 e ordan tema indiriliyor bundada vardır tema indirilir yani

Bu fiyata deri kapakla 808 işlemci ve 418 gpu ile kafayımı yediniz yoksa kısa yoldan zengin olmayımı düşünüyorsunuz.Cihaz DDR3 ram ile daha doğru düzgün 64 bit desteği bile sunamıyor.Bi kamera için zor, G3 ile devam.

@10 Mayıs 2015 14:38 şu anda gittigidiyorda 1500 tl

Ne olur 2000 tl üstüne çıkmasın yoksa yazık olur satmaz. Ne parmak okuyucu var , ne düzgün bir ses sistemi ne de toza suya dayanıklı. G2 sahibiyim şuan hala en iyisi benim gözümde. Bir efsane.

LG alınacak telefon degıl 1 yıl sonra kasmaya baslar androidlerın genel sorunu bn lg 4 x hd kullanıyorum hıc memenun degılım tahmın edıyorum kı bu da aynı dır .....telefonun kralı ıphone

@11 Mayıs 2015 13:39 lg g4 kullanıyorum cok memnunum lütfen yorum yaparkeb sahsi fikriniz oldugunu belirtin. Sizin yuzunuzden baskaları gercekten kötü bilecek lg g4ü

LG G4 ü alçağım Samsungdan bıktım

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM note 4 mü almalıyım g4 mu bana 4-5 yıl goturmesı lazım guncellemelerı alması lazım kamerayla pek ısım yok oyun ve ınternette gezınmek ıcın lazım olan bır telefon arıyorum hangıısnı tercıh etmelıyım...

@17 Mayıs 2015 14:32 4 - 5 yıl götürecek bi android telefon bulmak biraz zor ben iphone 4 kullanıyorum haziran da 4 sene olacak. androidciler kızmasın ama senin söylediğin tel iphone :P

@17 Mayıs 2015 14:32 nexus al devamlı guncel olursun

bence z3 al çünkü çok kullanışlı toza ve suya dayanıklı.

@17 Mayıs 2015 14:32 bende karar veremedim birde aklımda samsung a7 var. Uzun süre kullanmak istiyorsan parayı ver iphone al benim iphone4 5. Senesine girecek birkaç ay sonra.

@17 Mayıs 2015 14:32 ben bile ace 2 yi 4 sene kulalndim kullansam hala kullanirdim bunlari 10 sene kullanirsin heralde

@17 Mayıs 2015 14:32 bence sony

@17 Mayıs 2015 14:32 samsung teli bana ilgi cekici gelmiyor ama yorumlara bakilirsa lg g4 de iyi degil esim sony z3 aldi cok memnun ben lg ge beat kullaniyorum degistirmek istiyodum g4 icin ben de sony z3 almaya karar verdim telefon cok seri

@18 Mayıs 2015 21:26 Sen hala iOS 6 kullaniyorsundur. Yoksa elindeki cop ile iphone iphone diyemezdin. :D :D

@17 Mayıs 2015 14:32 g4 ten şaşma

@27 Temmuz 2015 17:30 hata yaparsın sony telefonda kotu .

G3 3GB Lİ VERSİYONU KULLANIYORUM G4 Ü GÖRÜNCE OFF ÇEKİYORUM FARK YOK DİYENLERE DE SADECE GÜLÜYORUM :))))

@28 Mayıs 2015 16:39 aynen kardeşim :D

@16 Ağustos 2015 14:33 Önceki telefonum G3 idi, 5 aydır G4 kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem. Aralarında inanılmaz farklar var. Olmayanlar kıskançlık yapıp telefonu kötülemesin lütfen

nexus al kardes hersene guncel olur :)

G4 u kullanmadan yorum yapmayin ben G4 kullanicisiyim telefonumdan gayet memnununm kamera cozunurlugu super sarji baya iyi dayaniyor hic kullanmadan gun boyunca %5 sarji dusuyor devamli kullanirsan 2 gun dayaniyor cok hizli bi telefon hepiniz on yargili yorumlar yapmissiniz bence bu telefonu denemelisiniz

@10 Haziran 2015 11:44 arkadaşım bende de g4 var yeni aldim, radyosu yok benim telefonun,yardımcı olurmusun?teşekkürler.

@06 Ocak 2016 23:49 g4 de radyo yok çünkü g4 türkiyeye güncel gelmiyor sadece android sürümü güncelleniyor bende g4 kullanıyorum radyoyu kendin yüklemen lazım

Telefonda oyun oynamak isteyenler iphone alsın onun oyunları daha kaliteli street fighter 4 volt vb

ben g3 kullanıyorum ve memnun değilim çok ısınıyo ve kasasında çatlama oldu ve sarzı çok çabuk bitiyor g4 de karsıda önyargılıyım

g2 eskidi beyler.anca g2 ye iyi demek kullananların yazısıdır kesin g3 bile eskiyor şarjı gitmiyor

Samsung fenomenleri vede iphone fenomenleri öncelikle şunu belirtmek isterim samsung ta artık yavaş yavaş nokia yolunda gidiyor bukadar telefon çıkartmakla iyi telefon olunmuyor a b e derken şimdide j modelleri samsung bence başarıdan daha çok insanların parasını sömürüyor iphone ise ayrı bir oare tez telefonun tek artısı sattığında para yapması başkada bi özelliği yok. Gelelim g 2 g 3 kullananlara son model bi telefon nasıl olurda 2 ve 3 ten iyi olabilir sonuçta en son modeli

Lg g4 için düzgün bir ses sistemi yok mu dediniz ben mi yanlış anladım!! Bir telefondan alınabilecek en yüksek ve en kalite seviye diye düşünüyorum. Iphone 6 plus ile aynı şarkıyı açtık arkadaşımla g4 her türlü yüksek çıktı. Ayrıca fotoğraf çekme konusunda muhteşem bir performansa sahip. Apple tamamen isim yapmış göz boyamaya çalışan bir firma olarak düşünüp, samsungda isminden dolayı prim yapmaya devam ettiğini düşünmekteyim. Lg g4 için verdiğim paraya helal olsun..

@24 Haziran 2015 23:06 bataryası hakkında çok yorum yapan var sıkıntılı diye bazı sitelerde siz sorun yaşadınız mı hiç?

G4 kralsin sen iyiki almisim seni kamera batarya hiz hersey bu telefonda alamayanlar catlasin

S.a ben lg g4 alcam tavsiye ederminiz

@06 Temmuz 2015 18:39 kesinlikle düşünmeden al grafik kartları adreno 418 miş 430muş snapdragon 808miş 810muş bunlar faiş saçmalıklar o s6daki işlemciyle g4 arasındaki işlemci arasındaki farkı neredeyse hiçbir zaman hissedemessin ama kamera olsun ekran boyutu olsun ve samsungun saçma sapan touchwiz sıkıntılarından kurtulmak için alınır

2 gun oldu alali ve inanin telefonun hizi sesi kamerasi o kadar iyi ki almanizi siddetle tavsiye ederim ayrica dokunmatik sorunu var diyenlere soyluyorum nasil bir cam jelatini kullaniyorsunuz bilmem ama o jiletinler yuzunden bu sorunu yaşadığınız muhtemel.lg g4 alablceginiz en iyi telefondur diyebilirm

lg g4 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz kullananlar

Lg G4 tamam fiyatı biraz yüksek ama telefon gerçekden iyi. 1 haftadır kullanıyorum gerek kamera olsun gerek oyun performansı olsun çok çok iyi.Elimden telefon düşmüyor sürekli internetdeyim ama pili günü çıkarıyor. Bende LG G2 den transferim ama bu cihaz ona göre çok çok iyi ve şık arkadaşlar. Ses konusuna gelince LG G2 ye göre ses performansı oldukça iyi.Ben aldım memmun oldum Sizin ihtiyaçlarınız nedir bilmem ama oyun pil kamera ses özellikleri çok iyi açıkcası beni tatmin etti.

Bn bilmiyom valla alıcımda işşalah memnun kalırım yaaaa

lg g4 aldım bende dokunmatik sorunu falan yoktu ama şarjı çok kötü ve 3g olsun wifi olsun telefon en ufak indirmede ve 10 dk kesintisiz nette sörf yapmada ve oyun oynamada ISINIYOR.3g ile en fazla 3bucuk saat ekran süresi aldım. normal kullanımın bi tık üstünde kullanırsanız günde 2 kez sarj edebilirsiniz.3g ile 1.5 2 dk bir %1 düşüyor .bazı kişiler forumlara gövde gösterisi yaparcasına 4 -4bucuk saat ekran süresi aldım desede bunların güç tasarrufu full açık ve wifi ile bağlılar i,parlaklıkaz

LG G4, bazı sitelerde radyo var, bazı sitelerde radyo yok diyor doğrusu nedir ??

Türkiye versiyonlarlarinda yok . . .

G4 alalı 2 gün oluyor çok denedim hiç kasma yapmıyor.Daha önce g2 kullanıcısıydım. G4 ün sesi görüntüsü hızı kamerası muhteşem. Ben aldım pisman olmadım sizede tavsiye ederim.Alınası telefon G4.

G4 aldim 4 gun once. Sarj konusunda coooook sikintili. Yarin teknik servise goturecegim. Nihai amacim iade etmek. Gunde 3 kez sarj ediyorum lanet telefonu....

Yalan soylemeyin lg o kadarda aptalmi

ben lg g4 aldım muazzam güzel oyun kaliteleride super almadan önce m9 mu lgg4 mü yoksa 6 plusmı alsam diye karar veremedim hem en uygunu hemde en kalitelisi bu telefoncu tanıdığımızda bunların içinden g4 ü önerdi neyse uzun lafın kısası çok iyi bi telefon elimden hiç bırakmadan aralıksız oyun oynadığımda 6 buçuk saat kullanıyorum normal kullandığımdada nerdeyse 18 saat gidiyor harika resim çekiyo en iyi resim çekende bu telefonmuş son çıkan telefonlar içinde en uygununu ve en kalitelisi cidden

Kedi ulasamayacagi ete pis dermis adamlar yapmis telefondan beklenilen ne kalkip bize yemekmi yapicak kamera diyosan onda hiz onda sadelik onda ekran onda daha ne istiyosunuz 3 bin tl verip iphone aliyonuz geri tusu bile yok daha ne soyliyim

Az önce elime bir LG4 alıp biraz göz attım. Daha önce hiç kullanmadığım bir telefon. Oldukça etkileyici geldi. Ara yüzü bence en şık telefon. Uzaktan bakıldığında dizaynı bana şüpheli görünmüştü ama elime aldığımda çok konforlu ve özel bir hava veriyor. Cihazın arka tarafındaki çok işlevli buton pratik gibi geldi. Belki biraz alışmak lazım. Ses gücü oldukça etkili. Sanki küçük bir hoparlör bağlanmışçasına müzik keyfi veriyor. Bu aletin pil ömrü sorunu olmasaydı zirveye oynardı kesinlikle.

Lg g4 stylus aldım görüntülü konuşma varmı bılmyrm bılgısı olan warmı

@05 Eylül 2015 23:44 bnde aldim g4 stylus bnde merak ediyorum ya..bilgi alabildiyseniz paylasirmisinz

@28 Kasım 2015 00:36 sadece samsunglarda şebeke görüntülü konuşma var

Lg4 ten şikayetçiyim. Maltepe Vodafone'dan aldığım lg4 marka deri kılıflı telefonun deri kısmı 1 hafta içinde soyuldu. İşlerimin yoğunluğun dan gidemedim 28.gun de gittim ve bu sıkıntının kullanım hatası olduğunu ve garanti kapsamında olmadığını belirtiler. LG Türkiye de aynısını söyledi. 1. Kullanım hatası nasıl olur telefonu cebimize koyup çıkarmayacak mıyım, elimle tutmayacak mıyım. 2. Yıpranma 6-7 ay değil 1 hafta içinde oldu bence bu ürün hatası. Yetkililerden konuyla ilgili hassasiye

LG G4'ten şikayetçiyim. Maltepe Vodafone'dan aldığım LG G4 marka deri kılıflı telefonun deri kısmı 1 hafta içinde soyuldu. İşlerimin yoğunluğun dan gidemedim 28.gün de gittim ve bu sıkıntının kullanım hatası olduğunu ve garanti kapsamında olmadığını belirtiler. LG Türkiye de aynısını söyledi. 1. Kullanım hatası nasıl olur telefonu cebimize koyup çıkarmayacak mıyım, elimle tutmayacak mıyım? 2. Yıpranma 6-7 ay değil 1 hafta içinde oldu bence bu ürün hatası. Yetkililerden konuyla ilgili hassa

Beyler, 1 ay önce g4 aldım şarjı dayanmıyor arka kapağınelini terletiyor, kamerası da söylenen gibi iyi değil ve ses kalitesi de kotu. Sattım kurtuldum şimdi Lumia 1520ile mutluyum tavsiye ederim. Dandroid pişmanlıktır..

@13 Eylül 2015 16:34 Neyin Kafasını yaşıyorsun arkadaşım. Muhtemelen g4'e hiçbirzaman sahip olmadın!! G4 kullanıcısı gibi yorum yapanlara sadece gülüyorum.

Iphone 5s kullaniciydim telefonumun dusup kirilmasindan sonra lg 4 aldim cok guzel telefon alacak arkadaslara tavsiye ederim

Bu telofon Galaxy S5 den vazgeçmemi saglamadi.

@18 Eylül 2015 22:01 Haklisin. Senin S5 murat 131 kalir bunun yaninda. ??

Telefon gorusmelerinde karsidan gelen ses net ve berrak mi beyler? Benim G4 de ses kalitesi sanki 64bitlik bir mp3 gibi. Servise gondermeye de kiyamiyorum...

Telefonu gercekten kullananlardan rica ediyorum telefon gorusmelerinde gelen ve giden ses kalitesi nasil

@20 Eylül 2015 18:16 telefon herseyiyle guzel tek sorun oyun oynayinca sarji cabuk bitiyor oynamassan internete gir vs 1gun

@20 Eylül 2015 18:16 SESİ DE KALİTESİDE COK İYİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

G4 kotuleyen arkadaslar ovdugunuz cihazlarla yapipta g4 de yapamadiginiz bir tek sey yazarmisin.kimse kusura bakmasin oyle sarjzi harika gidiyor diyebilecek hicbi telefon yok.yaptiklari ve fiyatiyla baska cihazlarla kiyaslarsak gercekten harika otesi g4

2 haftadir g4 kullaniyorum internet neredeyse hep acik most wasted nova gibi performansa dayali oyunlar oynadim 1 film izledim youtube muzik her turlu sarji maksimum seviyede zorlayacak uygulamalar kullandim flashla bayagi fotograf ve videolar cektim sabah 6 dan gece 1 e kadar sarj %7 kaldi ve donma kasilma kapanma kararma bunlarin hicbiri olmadi. Kullanim asiri duzeyde olmasina karsin cok az bir isinma oldu.ama bu kadar yogun kullanima o kadari cok normal.alacaklara g4 u tavsiye ederim

Samsung S5, S6 VE LG G4 Sony IMX 240 Sensör kullanıyor ve bu paylaşılan fotoğraflar arasında en kötüsü G4 bunu işi fotoğraf olan anlar. :) LG G3 Sony IMX 135 Sensör kullanıyordu. Dünyanın en iyisi acaba sizce hangisi? 23MP kameralı Kullanan Sony 4K ekranlı Sony Z5 Premium olmasın. hadi Samsung az çok fotoğraftan anlıyor :) bir kaç makinesi vardı :) LG kim ? sizde burada en kötüsüne en iyi demeye devam edin. HTC M9 Toshiba Sensör kullanıyor. Piyasanın en kötüleri LG ve samsung :)

Lg g4 ile note 4 arasında kaldım . Sonra note 4 aldım . Ama sanki aklım lg de kaldı gibi ...arayuzu çok sade lg nin . Hızlı ve tok . Bilmiyorum artık tedavülden kalkana kadar kullanacak artık note 4 ü .

htc desire eye yada lg g4 ü uzun zamandır kullanan var mı ikisi arasında kararsızım..

Valla gençler alalı 3 gün oldu gerçekten çok güzel ve çok memnunum. Şarjı bir günü çıkarıyor internet sürekli açık ve class of clans oynadığım halde. Herkese tavsiye ediyorum.

hacı arkasının kayık gibi oval görünmesini sevmiyorum. bence tasarım olarak şik değil

Gençler bu telefonun eder değeri nedir sizce? yaklaşık 1.500 TL fiyatı var. LG garantili olursa 1.900 TL. sizce bu fark verilir mi? Samsung S6 ile arasında neredeys 400 TL fark var. S6 mı G4 mü desem ne dersiniz?

ARKADAŞLAR PİL GÜCÜ VE İŞLETİM SİSTEMİ GÜCÜ EKRAN VS DENGESİ İYİ G4 ÜN İŞLEMCİ GÜCÜ 808 SNAPDROGON DA YETERLİ BENCE PİL SORUNUNA GELİNCE BEN UZUN YILLAR SONY Z1 KULLANDIM 2YIL SONRA Z3 ALDIM ISINMA VE PİL SORUNU SEBEBİYLE SAMSUNG NOTE3 KULLANDIM. ÜRETİCİ FİRMA CİHAZI ÜRETİP GÖNDERİYOR ŞANSLIYSANIZ SORUNSUZ CİHAZ ALIP SEVE SEVE KULLANIYOSUNUZ CİHAZ G4 CİHAZ G4 ÜRETİM ESNASINDA İYİ BİR CİHAZSA ŞANSLISINIZ ÜRETİM KAYNAKLI GENELLİKLE BU SORUNLAR ÇÜNKİ ÇOĞU KULLANICI MEMNUN BAZILARIMIZSA TALİHSİZ

3,5 ay lg g4 kullandım. ekran işiği açıkken ınternette bile ısınıyor. lg servisi buna normal diyor. kılıf jelatin kullanmam ama dokunmatik bazen algılamıyor. şarjı hızlı bitiyor. teknosada satıcı ıle konuştum abi cok sıkayet gelıyor dedi lg g4 cevremde alanlarda pişman bende sahibinden aracılığıyla sattım size tavsiyem iyice araştırın. Teknomarketlerden telefonu inceleyip burada atıp tutanlara inanmayın. Beni yanılttılar sizi yanıltmasınlar. Şuankı telefonumdan çok memnunum ama reklam olmasın dı

@11 Aralık 2015 11:18 yeni telefonunuz nedir

2 aydır kullanıyorum.Çok araştırdım ve kesinlikle tavsiyemdir. Android telefonlarda fark yaratan şey kamerasıdır. Karanlık ortamlarda çok güzel çekmektedir.Profosyonel Makinedeki gibi manuel ayarlar mevcuttur. Pozitif özellikleri +kamera +Ekran +şık deri kapak +performans Negatif özellikleri -ısınma ve şarj (her telefonda olan kadar)

Lg g4 h815 tr modelde cat degeri 4 olarak verilmis kilavuzunda oyle yaziyor

arkadaşlar buraya yorum yapanların çoğu cebinde 10 lirası bile olmayan liseli ergen tayfası.o yüzden g4 e laf atanlara hiç bakmayın.bu telefona 2000 de verilir 3000 de.sağdan soldan duydukları şeyleri gelip burda söyleyenlere de bakmayın.hangi telefon ısınmıyor veya şarjı 3 gün dayanıyor biri bana söleyebilir mi?samsung s6 yla arasında kayda değer bir fiyat farkı var ve onun yaptığı herşeyi yapıyor.peki siz keriz misiniz ki gidip 500 lira daha fazla veresiniz.

Bende LG G3 kullanıyorum LG G4'de güzele benziyor.

Beyler telefonu alali 2 hafta oldu. Teknosa da indirime girmişti oradan aldım. Telefon her yönüyle gayet iyi tavsiye dir. Almadan önce şarj sıkıntısı ve aşırı ısınma ile ilgili yorumlar gordum telefonun sarjı iyi degil ama abartılacak gibi de degil 1 günü aşırı oyun oynamadiginiz sürece çıkarır. Isınma da yapıyor ama o da oyunu belli bi süre oynadiginizda normalde denildiği gibi diğer zamanlarda ısınma yok. Arkasını derialan arkadaslara da tavsiyem. Genel olarak iyi bir telefon.

Telefon eşimde var. Bende de note 5 var. Note 5 in sıkıntıları hiç bitmiyor. En son power sharing diye saçma birşey çıktı şarj olmuyor telefon. Lg g4 sürekli güncelleme 6.0 a geçti. Hiçbir sorunu takılması ya da pil yetersizliği yok. Bana inanın bu telefondan daha pahalı bir telefon almanıza gerek yok.

Arkadaşlar lg g4 alıyım lg v10 mu?

ARKADAŞLAR G4 MÜ YOKSA LG V 10 MU ALIYIM?

Lg 4 beat aldim telefon berbat otesi yarin 200 tlde zararimda olsa satacam. 32 gb hafiza karti taktim 12gb bilgi var kasiyor telefonu mesaj yazarken bile harfler gec cikiyor. Dikkat edin telefonun kenarlarindaa dokunmatigi cin mali gibi islemiyor 3g goruntulu konusma yok sarji erken bitiyor gec doluyor.asiri isinmadan dolayi parlakligi bile tam acamiyorsunuz. Oyun oynarken bile kasiyor. Telefon hafizasinda 1mb bile yuklu uygulama yok .ama general mobile bunun 10 kati iyi.ama kamerasi sesi cok iy

Lg bu sefer yapamamış gerçekten. Elimde Xiaomi Mi 4c telefon var aynı islemci vs ozelliklerine sahip antutudan 68k ve ustu sonuclar alıyorum. Diğer sentetik test programlarında da g4 ten ustun geliyor telefonum. Aynı yonga setini kullanıyorlar (snapdragon 808) ama lg, g4 te quick charge ozelligini kapatmıs ben mi4c yi 1 saat 28 dakikada %100 sarj ediyorum (3080mah batarya) simdi bu telefona olmus demek afedersiniz hic dogru degil. Saygılar

@07 Şubat 2016 15:01 kamerası nasul

sa beyler ben Lenovo vibe p1 ve Lg G4 arasında kaldım ikisinide 1300 tlden alcam bana birini önenirmisiniz ben performansa ve kullanıma dikkat ederim birde sabah şajzdan aldığımda akşam yatana kadar idare etsin yeter

Malesef hoporlriden tuhaf tuhaf sesler geliyor yazık bukadar para veriyoruz arizalimi telefon alıyoruz vicdan yok birdaha elçi C4 katiyen almam.

arkadaşlar ben telefonun ses çıkışına(HOPARLÖR) önem veren birisiyim, bende g3 vardı ses çıkışı iyi idi, kızkardeşim g4 almış, telefon zil seslerini kıyasladım g4 bariz daha iyi idi hatta yanımdakilerde beni teyit etti ,şu an paralel ithalat 1300 tl.alınabiliyor.Yukarıda ki öz çekim ve arka kamera fotoları da çok güzel bence bu telefon 1300 tl ile tam bir fiyat performans telefonu olmuş.Hem kendime hemde eşime alacağım ,inşaallah.

tek sıkıntısı radyo olmaması ve batarya başka sıkınıtısını görmedim 10 üzerinden 7 veririm..fiyatıda pahalı tabi..genel olarak cok iyi telefon..

LG G4 ün en büyük artısı pil değişebiliyor samsung s6 modellerde pil değişmiyor.Telefon bir gün artık şarz tutmazsa ne olacak.Buna şimdilik hiçbir satıcısı cevap veremiyor.Ancak oda diğer modeller gibi gün ışığı testinde sınıfta kaldı.Buna üreticiler hala bir çözüm bulamadılar.

Qr özelliği varmı ?

Sizce Lg g4 mü almalıyım yoksa samsung galaxy s6 mı genelde oyun oynayan biriyimdir

Telefonu spot dan aldin 2 gundur kullaniyorum harika fotoraf ve dideo mukemmel bundan once s6 kullandim hizli sarji varda ne oluyor 1 saat 10 dakkada tam doluyor lg4 ise 3000 bataryasi olmasin rahmen 1 saat 30 dakkada doluyor oldukca hizli sarj aliyor gayet memnunum inanin alicisini memnun eder uzuclamisken kacirmayin

1 haftadır lg g4 kullanıyorum kamerası, dış görünüşü şıklıgı vs cok begendim fakat şebeke sorunu yaşıyorum telefon cekiyor görünmesine rağmen arama yapmıyor arayanlarda bana ulaşamıyor, bu tarz bi sorun yaşayan var mı ?

S6 GÜNDE 2 KEZ SARJ ETMEK ZORUNDA KALIYORDUM LG G4 GÜN BOYU YETİYOR SES MÜKEMMEL EKRAN MÜKEMMEL CAMERA MÜKEMMEL KULLANICI ARAYÜZÜ MÜKEMMEL SİPOT PİYASA 1200 TL CİVARI BU FİYATA KAÇMAZ BİR ÇANAVAR.

4 ayda servise gitti telefonum ve iki haftadır gelmedi. Isınma sıkıntısı, donma oluyordu en sonda ses cıkartıp kendi kendine acılıp kapanmaya başladı. Musteri iliskileri bile lg4 un ortak sorunları bunlar dedi. İyi düşünüp alın elektronik birazda şans işi sayılır. Kamerası cok güzel cekiyor.

Yaklasik olarak 3. 4. Gundur kullaniyorum hoporlor ve kamerasi mukemmel bn lg den ovuyum diye para almadim bn onlara verdim 1600 lira ama verdigime degdi helal olsun gozune ne batti derseniz bn coj menmununm ama baskasinin hosuna gitmeyebilir biraz cabuk isiniyor cok demiyorum cabuk isiniyor ama bu devirde isinmayan telefon yok 5 dakika sonraaa 5 dakika once yani bide sarji biraz hizli bitiyor ama islemciye ekrana performansa gire gayet normal cok menmunum sony z3 alicaktim vazgectim ck menmm

Bi turlu karar veremedim J7 mi G4 mu?.....

hızlı şarj destekli zaten işlemci qick sarj 2.0 destekliyor...

Yaptığım en iyi seçimdi bu telefon. lg zaten panel konularında aşık olunacak bir markayken telefonlara da aynı hassasiyetle yaklaştıklarını gördüm bu telefonla. Şarjı bu özelliklere göre bana çok çok yetiyor zaten. çok fazla zorlayan oyunlar oynamıyorum zaten sevmiyorum da çok aşırı güç tüketen uygulamalarda baya ısınıyor max. 30dk falan kullanılır aşırı yükte zarar görmeden. kamera - ekran - hız - pratik bir kaç özelliği ve tasarım açısından efsane. reklam gibi oldu biraz ama gerçek böyle :)

Ben 25.12.2012 de HTC Wildfire S aldım. Benim aldığım zamanda Samsung Ace ve Ace 2 vardı. HTC yi tercih etmemin başında görüntü çözünürlüğünün samsung telefonlarına göre çok çok üstün olmasıydı. Bir yıl sonra kardeşim Samsung aldı. Benim telefonumun görüntü kalitesi yine ondan iydi. Benim telefonumun tek sıkıntısı artık güncelleme almıyor olması ve hafızasının 256 mb olması. Telefona sadece bir kaç uygulama yüklüyorsunuz. Ama ben telefonumu severek isteyerek aldığım için halen kullanıyorum.

@12 Temmuz 2016 11:16 Buradaki vurgulamam şu; eğer telefonu isteyerek, severek kullanırsanız uzun yıllar telefonu değişmezsiniz. Benim düşünceme göre telefon kullanıcısını gerek kullanım kolaylığı gerek arayüz bakımından memnun ederse ve ilgi çekici bir takım özellikler sunarsa kullanıcı telefondan keyif alır. Ben bu keyfiyeti Samsung kullanıcılarında göremedim. Beni şaşırtacak bir özellik gösterin desem birşey gösteremezler gösterseler bile çok azdır. Bence LG G4 rakipsizdir.

Arkadaşlar bende g4 kullanıyorum ve çok memnunum lütfen önyargılı davranmayın fakat birşey sorucum çektiğimiz videoları kesebiliyor muyuz ? Şimdiden teşekkürler

Radyo Var Demişsiniz :) Radyo Madyo Yok . Başka Uygulamaları da Kabul Etmiyor.... 5.1 de radyo özelliği varsa geri döndürücem telefonu .

Ben LG4 'ü ilk çıktığı zamanlarda aldım ilk başlarda hiçbir problem yoktu ancak telefonu alalı 9 ay falan oldu telefon aşırı ısınmaya başladı şarjı yarım gün bile zor yetiyor.ayrıca telefonum şuan serviste birden kapandı anakartında sorun olduğunu söylediler lg servis gerçekten berbat 1 aydır telefon hala serviste ve hala bekliyorum telefonu alacak olanlar serviside göz önünde bulundurun derim.

@26 Temmuz 2016 13:14 ne zaman geldi teefonunuz benimkide aynı durumda 1 aydır bekliyorum şikayet etmeyi düşünyorum bugün tüketici haklarına

Bende lg g4 kullanicisiydim. Suya dustu ve iki hafta sonra mefta. Kamerasi gercekten cok guzel sesler cok guzel ve kolay tutus var ama gel gelgelim. Yazilim hatalari yuzunden telefon ise yaramiyor ve garanti kol gibi fiyat cikariyor. Benim telefonum yazilim yuzunden bozuldu ama.sivi temasi olunca onu bahane gosterdiler bin tl de fiyat verdiler. Simdi yedek bir telefon kullaniyorum . sony z5 almayi dusunuyorum.

Lg G4 Bu Kadar Kötü Bi Telefonmu Ya Cevap. ALACAGIM KARARSIZIM

Benim arkadaşımda var lg g4 sorunsuz kullanıyor bi sıkıntı yok. Ama şikayet sitelerinde anakart problemi ve servisi ile ilgili çok şikayet var malesef.

abi daha dün aldım telefon elime geçtiğinde%40 civarı şarjı vardı neyse işte %10 %5 civarına kadar indirdim sonra şarja taktım %100 olunca çıkadım ama bugün hiç oyun falan oynamadım normal insta ve face de takıldım ama öğlen şarjı bitti ne yapmamı önerirsiniz

Telefonu almadan once cok arastirdim lg g4 die bir telefon bilmiyordum bile arastirirken videolarda lg g4 kamera ve goruntu kalitesi ileone cikiyor oldugunu gordum telefonun vireless biraz zayif ona bir sey diyemem ama telefonda bazi seyleri dusurme demiyelimde teknik kapasite ayarli bir telefon yani ufak defek yorumlar goruyosunuz kiyaslama yapiyosunuz en ustun muhendislik mantigi kullanilmis isinma catlama benzeri olaylari ortadan kaldirmak icin ufak defek ayrintilara takilmayin teknik mantigi

servisine götürdüm hayalet ekran sorunu var artık düzeltmiyorlarmış.

Aldım daha 8.ayda ısınma problemi çıktı.Parmak acıtacak derecede.3 kere teknik servise gönderdim.3ünüde çözmeden gönderdiler.dün aldım eve getirip şarja taktım 10dk sonra telefon sıcacık olmuş ve duman geldigini gördğm.evimi yakacaktı firmanız.gerekli şikayetlerimi oldum.

bence lg g4 kadar kötü video çeken amiral gemisi telefon olamaz çünkü elin titrerse yada sağa sola çevirince telefonu çektiğin video bayrak gibi dalgalanıyor kaymalar oluyor titriyor bence bundanda bahsedin ben çok pişmanım lg g4 aldığıma çünkü 500 liralık telefonlar bile daha sorunsuz iyi video çekiyor

Sen de yorum yaz