Call of Duty: Modern Warfare 2

1 / 24

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Torrent'e düşsün indirmeye başlarım. :D

ya ben bu oyunun hastasıyım tüm serilerini bitirdim.bu serisinide merakla bekliyorum

ne kadar cahilce bir yorum yazıyorsunuz yaa torrent'e düşsün dio bu kadar bencil bir insanoğlu olamaz madem yasa dışı indireceksin bari burada çok büyük bir marifetmiş gibi yazma.
orjinal alacak insanlarında keyfini bozma.

çok haklısın arkadaşım .korsana hayır!!!

iide arkadaşlar türkiyede fiyatlara bakınca başka çare kalmıyoki

ya iyi guselde torrente dussun indireim dien arkadasa nie haksizlik edionuz misal benim bi oyuna vercek 30-40 dolar param yooook! (buda minumum tutar) insan vari fiyatlara dusursunler herkes orginal alir.. ama bu fiyatlarla korsandan kurtulamaz turkiye..

ya arkadaslar turkiye de ekonomik durum böle olduğu sürece korsan bitmez... Durumu iyi olan arladaslar gitsin alsın ama 3 kurus maas adamın oğlu da her istediği oyun için babasına gidip orjınal aldırırsa dusunun halini...

arkadaşlar biliyorum türkiyedeki durumu ama burada insanlara çok büyük bir işmiş gibi torrenrren indiricem gibi şeyler yazması beni sinirlendirdi.tamam indir ama burada çok büyük bir işmiş gibi söyleme milleti orjinal alacak olanlarıda sanki enayi gibi gösterme ben buna kızıyorum tamam indir ama söyleme yani sırf bu yüzden orjinal alacaklarda almıyorlar

Orijinale pahalı diyenler tamam da adamlarda dünya masraf yapıyor kalkıp 5$'a satamazlar ya ama size 20$ olsa yine çok gelir.

bizim millet işte orjinal alana enayi gözüyle baktığı için 5$'a bile verseler oyunu gene almazlar.

Türkiyedeki sorun şu: aral ithalat oldukça yüklü fiyatlar istiyor üstelik çoğu zaman da orjinal oyunda cd key falan olmuyor bunlar çok sinir bozucu.
ama ubisoft un ihtal ettiği oyunlarda hiçbir sorun yok ve fiyatları da uygun. orjinal oyunlarımın çoğu ubisoft tarafından getirilmiş Türkiye'ye.
bunu da ubisoft getirsin seve seve alırım internetten de oynarım.

arkadaşlar benim bilgisayar ATI HD4650 1024MB EKRAN KARTI,İNTEL CORE2 QUAD,WİNDOWS VİSTA HOME PREMİUM BENİM PC BU OYUNU KALDIRIRMI LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

LÜTFEN ORİJİNAL OYUNLARA VE EMEĞE SAYGI ARKADAŞLAR.O İNSANLARI DÜŞÜNÜN ADAMIN BİRİ MİSAL BİR OYUNA 120 TL PARA VERİYO HEP KOPYALIYO E 2 ADET DVD GİDİYO DVD NİN TANESİ 75 KRŞ.ADAM NE KADARDAN SATIYO ATIYORUM 15YTL KAR ÖTEKİ ADAM BAYAĞI BİR ZARAR YANİ ANLICAĞINIZ ORTADA OLAN FİRMAYA VE EMEĞE SAYGILARIMLA...

bilgisayarın rahat rahat kaldırır :D merak etme!!!

bunda birde arçlara binebiliyormuşsun

"LÜTFEN ORİJİNAL OYUNLARA VE EMEĞE SAYGI ARKADAŞLAR.O İNSANLARI DÜŞÜNÜN ADAMIN BİRİ MİSAL BİR OYUNA 120 TL PARA VERİYO HEP KOPYALIYO E 2 ADET DVD GİDİYO DVD NİN TANESİ 75 KRŞ.ADAM NE KADARDAN SATIYO ATIYORUM 15YTL KAR ÖTEKİ ADAM BAYAĞI BİR ZARAR YANİ ANLICAĞINIZ ORTADA OLAN FİRMAYA VE EMEĞE SAYGILARIMLA..."

Tabi tabi emeklere saygı. Zenginsiniz herhalde. Oyun alalım da evde kum yiyeyim demi?

arkadaşlar benim bilgisayar ATI HD4650 1024MB EKRAN KARTI,İNTEL CORE2 QUAD,WİNDOWS VİSTA HOME PREMİUM BENİM PC BU OYUNU KALDIRIRMI LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

medium da bile oynarsın :D

o zman sen git bir oyuna 120 tl ver emge saygı göster

Benim sistemim Pentium Dual Core E2140 1.6 GHz 2 Gb 667 Mhz Ram Sapphire Radeon HD4650 DDR2 512 MB / 1280 Mb Hypermemory Windows 7 Ultimate ile 1366x768 60 Hz monitörde En Yüksek Detaylarda 4x kenar yumuşatma 16 x anisotropic ile 40 ila 60 arası fps ile sorunsuz bitirdim

Muhteşem bir oyun olmuş.Ağzım açık kaldı desem yalan olmaz.O ne heyecandı ne grafiklerdi öyle.Bir daha bu kadar güzel bir oyun oynar mıyım bilemiyorum.Dikkat ettiyseniz MWFare 1 e göre daha çok akıcı videolar vardı.Sahneler, patlamalar mükemmeldi ve bölüm ilerledikçe kendi içine çekiyordu sizi tek kelimeyle inanılmazdı...Herkesin oynamasını şiddetle tavsiye ediyorum harika olmuş yaa

herkes orjinal alıcak değil.ama benim alet playstation 3 olduğu için her zaman orjinale geliyo.orjinal oyunla kopya oyun arasında baya fark var açıkçası.

Sen de yorum yaz

 

Turhost