En iyi fiyat/performans telefonlarıSony Ericsson Xperia ray

1 / 17

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Açıkcası haberinize bakınca bu nasıl fiyat performans tablosu dedim. Bilmeyen bu tabloyu bir Samsung çalışanına hazırlattı zannedecek. Samsung neymiş böyle ya. Her telefonu fiyat performans açısından şahane bir yerde. Doldurmuşsunuz Samsung cihazlarla. Sony Ericssoncularıda üzmemişsiniz tabi.

Listeye bakıyorum bir tane Nokia yok. Düşünüyorum benim bildiğim piyasadaki en fiyat performansa sahip cihazlar Nokia'nın.

En basitinden Nokia N8. Şu an satış fiyatında başka hangi modelde N8 deki donanım var. Yapmayın allah aşkına. Burada marka fanlığı yapıyormuş gibi görünmek istemiyorum.

Fakat haberinize hazırlayanlar fazla detaylı bir araştırma yapmayıp, bir iki marka odaklı bir yaklaşım sergileyip, ondan sonra en iyi fiyat performans telefonları diye bir haber yapınca, ister istemez bu yadırganır. O zaman Samsung ve Sony Ericssonların en iyi fiyat performans telefonları adında bir başlıkla çıksaydınız.

Bunu bilerek markaları ön plana çıkarmak için yaptığınızı düşünmek istemiyorum ama haberi hazırlayan arkadaşların fazla özenmemesi okuyucularda bu algıyı yaratabilir.

Saygılar.

N8 diyen arkadaş anlaşılan telefonlarla pek aran yok. Nokia artık neden piyasada fazla tutulmuyor biliyor musun? N8 kullananlar bile telefonlarından memnun değiller. Androidin farkı uygulama zenginliğidir dolayısıyla aynı donanımla yaptığın işi ziyadeleştirir. Symbian ne zaman ki android gibi zengin uygulama desteği sunar, o zaman nokiaları da bu şekilde f/p listelerinde görebiliriz.

wildfire s ha :D chip gerçekten saçmaladı artık f/P bnin gerçek anlamını bildiğinizden şüpheliyim ideos x5 nerde ? yılın f/P kralı telefonu koymamışsınız .resmen sony ericcson ve samsung reklam vermiş galaxy mini de fiyat performans telefonuysa ideos x5 i ne olarak görüyorsunuz gerçekten merak ettim

N8 deki donanım mı :D ram falan varmışmış =P

lg l3 400 lira motorola atrix 665 lira başka yok

Sen de yorum yaz

Sony Ericsson Xperia ray

Göze çarpan özellikleri olmadığı gibi önemli eksileri de olmayan ince bir Android telefonu.

Özellikler: Android 2.3, 1-GHz-İşlemci, 3,3" Ekran, 8,1-Megapixel LED flaşlı Kamera , 720p-kayıt, WLAN-n, HSDPA, GPS-Modül, MicroSD yuvası

Fiyat: 500 $ altı