Her bilgisayarda güvenle sörf...Rohos Mini Drive

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

İnternetten şifreli rar dosyası indirdim.Şifresini kıramak için uğraştım.Program bir yıldan fazla sürebilceğini söyledi.Gerçekten şifreleme çok faydalı bir uygulama veriye izinsiz ulaşılması çok zor.

winrar`ın şifreleme sistemi hakikatende güvenli bence ama olumsuz yanı
unuttunuzmu şifrelediniz dosyanın şifresini açmak sanırım imkansız bilmiyorumda belki program vardır şifreli winrarı -açmak için.Winrar`ın
kendi yardım menüsündede yazıyorşifrenizi unuttunuzmu winrar`ın
yapımcısı bile çözemez diye. *saygılar*

arkadaşlar Rohos Mini Drive hakkında biri yardım edebilirmi kurulumunu nasıl yapacağız usb iye mi kuracağız şifrelemeyi nasl yapcağız hiçbir açıklama yapılmamış lütfen yardım edin

bende sandiskin usb bellegi var kendi içindeki yazılım sayesinde bu tarz programları rahatça yükleyebiliyorum. ilk alırken böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum. ilk kullandığımda biraz şaşırdım fakat daha sonra çok kolaylık sağladı.

bnde de 32qb flash bellek var

rohos mini kullanıyorum ve şifremi unuttum , ne yanı gıttı mı sımdı dosyalar, ne yapacagım ben ?

Sen de yorum yaz

Rohos Mini Drive

USB hafızalar için geliştirilen ve oldukça kullanışlı bir güvenlik aracı olan Rohos Mini Drive, USB hafızalarda 2 GB'a kadar olan verileri tamamen şifreleyebiliyor ve kaybolma ya da çalınma durumlarında kullanıcıların verileri üçüncü kişilerden tamamen korunabiliyor.

Download: Rohos Mini Drive