iPhone 5'de olmasını beklediğimiz özellikler!Entegre projeksiyon

1 / 37

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Bunlar olursa bildiğin android çakması olur telefon. Zaten bu özelliklerin %90'ı androidlerde var.

ıphone için üretilen ufak projeksiyon zaten var.Aksesuar olarak satılıyor.Resimdeki samsung ıphonedan esinlenerek yapmış bınu...Bu özellik ıphone 5 te olmaz bence...

projeksiyonlu klavye olsa keşke

Ben projeksiyon falan beklemiyorum şahsen. Mal gibi olur telefon

@14 Tem 2012 10:32 katılıyorum gayet gereksiz ve abartı bi özellik ayrıca böle bişi olsa telefon ince olamaz :D

apple şirket içi politikalarına aol gibi bağlı kalmaya devam ederse aol gibi olabilir sonu

samsung galaxy note kadadar büyük olsa tarayıcılarıda pc deki gibi olsa pc de olan bios olsa mükemmel bi telefon olur bide camerasısın mp si yükselsin ondan sonra samsung mu kalır ?

apple tasarımı biraz daha güzelleştirir bu özelliklerden de bir kaçını uygular.. işletim sistemi android gibi 1.1 / 1.2 / 1.3 olmuyor belki ama telefonun kendisi 3g / 3gs /4 / 4gs oluyor nedense!

apple ın bir çok konuda geleneklerine bağlı kalacağını düşünüyorum. Çok büyük beklentilerim de yok. bu özelliklerden ancak 5-6 tanesi gelir gibi

Projeksiyon olsa ne ise yararki anlamadim

Bencede iPhone 5'te bunun olması bekleniyordu olmaması tam bir hayal kırıklığı,o zaman bence samsung her zaman bir adım onde gidiyor helal olsun. İphone 5 beklenen gibi çıkmadı aşağı yukarı 4S gibi.

Teknolojı dunyasını ikiye ayırıyorum. Apple ve digerleri

Iphone dan soğudum valla

Sen de yorum yaz

Entegre projeksiyon

Galaxy Beam, üzerindeki projektörü sayesinde görüntüleri duvara yansıtabiliyor. Ancak Galaxy Beam, ilk projektörlü telefon değil: Samsung, 2009'da projektörlü cebi I7410'u tanıtmıştı.

Olasılık: iPhone 5'in bir projeksiyonla gelme olasılığı düşük. Zira bir projektör, iPhone'un görünüşünü önemli ölçüde değiştirecektir.