Tablet OS Savaşı! : Android, iOS'a karşı!Büyük düellonun kuralları

1 / 32

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

oh yeeeaSSDSDA

iphone4 kullaniyorum ve hicbir sorunum olmadi ne yazikki android telefon kullandim ve husrana ugradim xperia x10 ve htc desirehd kullandim androidde 100-150 kusur mb vardi ama iphonumda 512mb var kasma denilen birsey yok ayrica apple firmasi guvenlik bakimindan daha saglam android telefonlari ise tamam servisi iyi olabilir ama yazilimini bozmak cok kolay apple ile biraz ugrasirsin ogrenirsin ama hic degilse sorunsun gidersin :))

@30 Haz 2011 16:24 sen hangi 100-150mb dan bahsediyorsun.htc dhd 768 ram var.2 yıldır kullanıyorum. orjinal rom kullanmıyorum.hiç sorun yaşamadım.sony için bir şey diyemem kullanmadım.büyük bir ihtimal iphone dan sonra sana çok teknolojik ve karışık gelmiştir sen iphone kullan.nasıl olsa bir 10 yıl ne ikon ne menü değişir rahat rahat kullanırsın.

Bana çok yanlı bir test gibi geldi.
Ben açıkçası senkronizasyon konusunda android'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

yalan yanlış bir eşleştirme kesinlikle ve kesinlikle ios tek + sadece iphone da kullanılması ve programların hepsinin kullanbilir olması android her markada olduğu için kendi marakana göre program bulmak zor tek artı budur yoksa android kesinlikle iosdan daha kullanışlı.

ipo taktir edilcek dokunmatik titizligi var cihaz benim dedirtiyor bozuldugunda tam hüsran.Android in tek derdi dokunmatik te ısrar etmesi sayısal tuş takımımında mükemmel 10yıldız kapestesi var entegre mükemmel bagdaştırma tuş a bas ta bence sayısal alfabemetikte dünya üstü olmaya aday

programların markayla alakası yoktur yalnız

Sen de yorum yaz

Büyük düellonun kuralları

Kurallar : iOS 4.3.2 ve Android 3.0'ı on farklı alanda test ettik. Her alanda kazanan bir puan alıyor ve kaybeden sıfır. Beraberlikte ise ikisi de birer puan alıyor.