Windows yazılımlarına ücretsiz alternatifler!Windows Gezgini

1 / 30

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Windows yazılımlarına ücretsiz alternafitler! başlık hatalıdır alternatifler olarak tashih edelim

@18 Tem 2014 12:26 "Tashih" değil kardeşim, "tahsis" olacak :)

seçilen alternatiflrin çoğunun arayüzü çok eski , estetikten uzak.

@18 Tem 2014 13:00 ama daha işlevsel

İyi güzelde çok gerekli değil bunlar.

Bir çok alternatifin daha iyi olduğu görüşüne katılmıyorum. Yanlı ve yanlış bir makale olmuş...

(size göre yanlı ve yanlış makale olsa bile[!]) burada tutulan taraf herhangi bir çıkar amacı güden bir taraf değil (çoğu) özgür ve açık kaynak kodlu programlar bunlar birçok insan buna kendini para karşılığı olmaksızın adıyor beni paralı veya parasız iyi veya kötü olması ilgilendirmiyor sadece bu insanlara saygı duymalıyız biz ne kadar çok o tip programları kullanırsak insanlar onları o kadar kendilerini geliştirmeye adarlar ve bizim kullanabileceğimiz çok güzel kıvama gelir .....

Açık kaynak kodlu Ubuntu,Debian gibi kaliteli işletim sistemleri varken neden pahalı ve sorunlu işletim sistemi kullanır insan.Artık linux kullanmak çok kolay...Neden lisans parası vereyim???

@21 Ağu 2014 09:04 Firma milyon dolar seviyesinde yatırım yapıyor işletim sistemini geliştirmeye. Ubuntu malesef hala geriden geliyor. Yeni bir donanım çıktığında uyum sorunu yaşanıyor. Logo ve benzeri ticari uygulamalar sadece Windows ortamında kullanılıyor. Ubuntu hala dokunmatik yeteneklere tam anlamıyla sahip değil. Pek çok oyun wine ile uyumsuz. Daha pek çok neden sayarım neden lisans bedeli ödemek gerektiği ile ilgili. Ubuntu işinizi görüyorsa buyrun kullanın ama benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor.

@27 Ağu 2014 15:43 Dokunmatikten kastın nedir? Çizim araçlarını mı kullanamıyorsun Ubuntu da? Bir çok bu işle uğraşan kişi açık kaynakta istediğini yapabiliyor hemde lisans ücretlerine servet yatırmadan. Dünyada Linux'un önemi Windows'dan daha fazla şu anda kullandığın Facebook, Twitter, Google hep linux serverlar üzerinde koşturuyor.

Bana kalırsa windows yazılımlarına gerçek olarak alternatif sadece internet tarayıcıya aranabilir. onun dışında yazılımlara alternatif aramak yerine windows'un kendisine alternatif aranabilir.

Super otesii

oyun yazılımcılarıda linux distrolarına destek verse windows tarih olur.Güvenlik,stabilite,hız,donanım kullanımı,işletim sistemi hakimiyeti,hataların düzeltilmesi ve programların geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi deyince linux.Linux'u eleştirenler yazılım dünyasını tanımayıpta 15-20 yıl önceki ham halini duymuş olanlar olsa gerek.

seçilen birine kendinin bir olay durumu süresi içerisindeki hareket ve netice ihtimallerindeki her şeklinde gereğine göre şekillene bilmenin değerlisi olmanın odakçılığının heveslerince yetki ve güç veya sorumluluk ilgilisi olmak. mesela seçilen bir konuma gittiğinde oradan çıkar veya çıkmaz iyisi kötüsü belirleyici ihtimal ve yön durumunun ilgilisi olay ve konum içeriğinin her ihtimaline göre şekillenici bir türün değerlisi olmanın odakçılığınca netice durum iyisi kötüsü odakçısı olarak önemli üst düzey veya alt orta kadro sorumlulukçuluk görev takip psikolojisi heveslisi olarak hareket ilgilisi odakçısı olmak seçilende her hareketinin durumunun iyi kötü şekilli ve şekillenmesi gereğindeki şeklin yön ve durum önemlisi bir tür hevesince. seçilen birini mahrum etmeden pişman etmeden yormadan sahnelemeden herhangi bir pürüz savaş rekabet ve vücut fonksiyonu bozmadan dejenere etmeden sandırtmadan sahnelemeden rol ve misyon edinmeden zaman süre psikoloji ve herhangi para yöntemi türünden yönteme düşmeden düşürmeden uğruna değmez bir şeyi uğruna her şeye değerde yaratmanın övüncü her şahsın tarihindeki övüncü idi evlatlarına torunlarına. tam aksininkilerde kendini aksince bir şey diye yaratmaya düşmüşlüğünce bilinmekte idi sadece. uğruna değer veya değemez diye bir şey test edilmez aslında. değmeyeni değeceği bir doğruda yaratmak zaten değeri bilinen bir doğru d seçilen öyle böyle şöyle diye sistem yöntemince direten kaymağını kendince farklarınca toleranslarınca yemenin derdindeki her odaklı karakter grup ekip bölüm olarak sistemin kendince yarattığı o durumdakiler için odakçılığı yaşantı şekli niyet çaba tasarı yöntem ve görevleri de 30 senenin bilinen olumsuzluklarının değersizliği olarak seyredilmekte içerisinde tümünün utancının dışında seçilene sebep olmadıkları şey kalmamışlığının türüne dönüşmüş ilginç kaçırılmadan kayıt edilerek seyredilmesi gereğindeki haksızlık yanlış zayıflık durumunda aslında. tümünden tüm ülke ve tüm Dünya sorumludur.

@10 Eyl 2014 14:02 Ne dedin sen şimdi birşey anlamadım?

@10 Eylül 2014 14:02 Bu nasıl Türkçe? Bir ton yazmış tek kelime anlaşılmıyor.

Sen de yorum yaz

Windows Gezgini

Windows Gezgini, uzun yıllar boyunca hep aynı kaldı. Windows 8'de özlenmişti, ama Ribbon arayüzü de pek önemli bir yenilik değildi.