10 inç'lik yeni reedPAD4 Maxi'yle tanışın

7 inç'lik tabletiyle Türkiye'de ilgi çeken reeder, 10.1 inç'lik 3G'l tabletiyle bakın neler sunuyor!

10 inç'lik ekonomik tablet!

Geçtiğimiz Kasım ayında, teknoloji severleri, Türkiye'nin ilk 3G bağlantısına sahip 7 inç ekranlı tableti reedPAD4 ile tanıştıran reeder, yeni ürünü reedPAD4 Maxi ile tablet bilgisayardaki iddiasını sürdürüyor.

reeder, şimdi de, 10.1 inçlik ekran boyutuna sahip reedPAD4 Maxi'yi, hayatı büyük yaşamayı sevenlerin beğenisine sunuyor. Sim kart ile 3G desteği, 10.1 inç FHD sinema ekranı, 1GB DDR3 RAM'i, ön ve arka kamerası ile reedPAD4 Maxi, bir tablet bilgisayarda aranabilecek her türlü özelliğe sahip.

reedPAD4 Maxi, sim kart ile 3G desteği sayesinde istediğiniz her an her yerde internete bağlanabilme imkânı sunmasının yanı sıra, yüksek performansı ve 10.1 inçlik ekranı ile ciddi bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Android 4.0 ICS sürümü ile binlerce uygulamaya ücretsiz erişim sağlayan reedPAD4 Maxi, FHD sinema ekranı sayesinde oldukça yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor.

3G keyfini10.1 inç ekrana taşıyan reedPAD4 Maxi' nin fiyatı da oldukça cazip. 499 TL'den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunulan reedPAD4 Maxi'yi, Bimeks ve Electro World mağazalarından ve reeder.com.tr adresinden satın almak mümkün.

Okuyucu Yorumları